Country
Germany
Teams
85
Season
2020/2021
Matches
1102/1483
11 | Standings | 5 |
0.71 | Goal Scored | 1.29 |
2.14 | Goals Conceded | 1 |
43% | % Over 2.5 | 29% |
57% | % BTTS | 57% |
2.15 | xG | 1.25 |
1.35 | xGA | 1.24 |
17/10/2020
14:00
Atlas Delmenhorst
VfB Oldenburg
23/10/2020
17:00
Tennis Borussia
BFC Dynamo
23/10/2020
17:00
Altglienicke
Hertha BSC II
23/10/2020
17:30
Jeddeloh
Atlas Delmenhorst
28/10/2020
13:00
Union Fürstenwalde
Viktoria Berlin
28/10/2020
18:00
Hertha BSC II
Tennis Borussia
31/10/2020
12:30
Auerbach
Union Fürstenwalde
31/10/2020
12:30
Viktoria Berlin
Lokomotive Leipzig
31/10/2020
13:00
Schwarz-Weiß Rehden
Jeddeloh
31/10/2020
13:00
Werder Bremen II
Hannover 96 II
19/06/2021
11:00
Havelse
Schweinfurt
1
0
12/06/2021
12:00
Stuttgart II
Eintracht Stadtallendorf
7
1
12/06/2021
12:00
Gießen
Hessen Kassel
3
1
12/06/2021
12:00
Sonnenhof Großaspach
Bahlinger SC
1
3
12/06/2021
12:00
Ulm
Homburg
0
2
12/06/2021
12:00
Bayern Alzenau
Elversberg
0
3
12/06/2021
12:00
Freiburg II
TuS RW Koblenz
2
0
12/06/2021
12:00
Pirmasens
Schott Mainz
3
0
12/06/2021
12:00
Hoffenheim II
Aalen
2
4
12/06/2021
11:00
Schweinfurt
Havelse
0
1
Nord
# | Team | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | PPG | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weiche Flensburg | 9 | 8 | 0 | 1 | 18 | 6 | +12 | 24 | 2.67 | |
2 | Teutonia Hamburg | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 13 | +4 | 16 | 1.60 | |
3 | Eintracht Norderstedt | 9 | 5 | 1 | 3 | 14 | 11 | +3 | 16 | 1.78 | |
4 | St. Pauli II | 10 | 5 | 1 | 4 | 15 | 15 | 0 | 16 | 1.60 | |
5 | Hamburger SV II | 10 | 4 | 3 | 3 | 19 | 12 | +7 | 15 | 1.50 | |
6 | Drochtersen / Assel | 9 | 5 | 0 | 4 | 14 | 8 | +6 | 15 | 1.67 | |
7 | Phönix Lübeck | 9 | 5 | 0 | 4 | 11 | 11 | 0 | 15 | 1.67 | |
8 | LSK Hansa | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 11 | -1 | 12 | 1.33 | |
9 | Holstein Kiel II | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | 19 | -9 | 9 | 0.90 | |
10 | Heider SV | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 19 | -15 | 4 | 0.50 | |
11 | Altona 93 | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 | 12 | -7 | 3 | 0.43 |
Süd
# | Team | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | PPG | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havelse | 9 | 6 | 2 | 1 | 22 | 6 | +16 | 20 | 2.22 | |
2 | Werder Bremen II | 8 | 6 | 2 | 0 | 15 | 5 | +10 | 20 | 2.50 | |
3 | Schwarz-Weiß Rehden | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 10 | +7 | 17 | 1.89 | |
4 | VfB Oldenburg | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | 8 | +4 | 14 | 1.75 | |
5 | Hannover 96 II | 9 | 4 | 1 | 4 | 14 | 16 | -2 | 13 | 1.44 | |
6 | Jeddeloh | 8 | 3 | 3 | 2 | 13 | 13 | 0 | 12 | 1.50 | |
7 | Oberneuland | 10 | 4 | 0 | 6 | 9 | 15 | -6 | 12 | 1.20 | |
8 | Borussia Hildesheim | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 11 | 1.22 | |
9 | Wolfsburg II | 9 | 3 | 0 | 6 | 12 | 15 | -3 | 9 | 1.00 | |
10 | HSC Hannover | 10 | 2 | 0 | 8 | 14 | 24 | -10 | 6 | 0.60 | |
11 | Atlas Delmenhorst | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 15 | -10 | 2 | 0.29 |
# | Team | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | PPG | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Berlin | 11 | 11 | 0 | 0 | 26 | 9 | +17 | 33 | 3.00 | |
2 | Altglienicke | 11 | 8 | 1 | 2 | 29 | 14 | +15 | 25 | 2.27 | |
3 | Chemie Leipzig | 13 | 7 | 3 | 3 | 25 | 12 | +13 | 24 | 1.85 | |
4 | Carl Zeiss Jena | 12 | 6 | 3 | 3 | 24 | 16 | +8 | 21 | 1.75 | |
5 | BAK '07 | 12 | 6 | 2 | 4 | 25 | 21 | +4 | 20 | 1.67 | |
6 | Lokomotive Leipzig | 12 | 5 | 4 | 3 | 20 | 17 | +3 | 19 | 1.58 | |
7 | BFC Dynamo | 11 | 5 | 3 | 3 | 26 | 17 | +9 | 18 | 1.64 | |
8 | Energie Cottbus | 13 | 5 | 3 | 5 | 18 | 19 | -1 | 18 | 1.38 | |
9 | Chemnitzer FC | 13 | 5 | 2 | 6 | 20 | 17 | +3 | 17 | 1.31 | |
10 | Babelsberg | 13 | 4 | 5 | 4 | 18 | 20 | -2 | 17 | 1.31 | |
11 | Union Fürstenwalde | 11 | 5 | 1 | 5 | 22 | 20 | +2 | 16 | 1.45 | |
12 | Lichtenberg | 13 | 4 | 4 | 5 | 15 | 20 | -5 | 16 | 1.23 | |
13 | Luckenwalde | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 | 22 | -8 | 15 | 1.15 | |
14 | Hertha BSC II | 11 | 3 | 5 | 3 | 12 | 15 | -3 | 14 | 1.27 | |
15 | ZFC Meuselwitz | 13 | 3 | 4 | 6 | 14 | 21 | -7 | 13 | 1.00 | |
16 | Germania Halberstadt | 13 | 2 | 5 | 6 | 12 | 18 | -6 | 11 | 0.85 | |
17 | Auerbach | 12 | 3 | 2 | 7 | 18 | 26 | -8 | 11 | 0.92 | |
18 | Optik Rathenow | 13 | 2 | 5 | 6 | 15 | 25 | -10 | 11 | 0.85 | |
19 | Tennis Borussia | 10 | 2 | 2 | 6 | 14 | 20 | -6 | 8 | 0.80 | |
20 | Bischofswerdaer FV | 12 | 2 | 1 | 9 | 12 | 30 | -18 | 7 | 0.58 |
# | Team | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | PPG | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Berlin | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 5 | +10 | 18 | 3.00 | |
2 | Altglienicke | 6 | 5 | 1 | 0 | 19 | 7 | +12 | 16 | 2.67 | |
3 | Chemie Leipzig | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | 5 | +8 | 14 | 2.00 | |
4 | Carl Zeiss Jena | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 5 | +5 | 11 | 1.83 | |
5 | BAK '07 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 12 | +1 | 12 | 2.00 | |
6 | Lokomotive Leipzig | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 3 | +9 | 14 | 2.33 | |
7 | BFC Dynamo | 5 | 2 | 2 | 1 | 13 | 7 | +6 | 8 | 1.60 | |
8 | Energie Cottbus | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 13 | -4 | 7 | 1.00 | |
9 | Chemnitzer FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 7 | +5 | 12 | 2.00 | |
10 | Babelsberg | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 8 | +3 | 10 | 1.67 | |
11 | Union Fürstenwalde | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 6 | +7 | 12 | 2.40 | |
12 | Lichtenberg | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 | 10 | +3 | 12 | 1.71 | |
13 | Luckenwalde | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 8 | 1.33 | |
14 | Hertha BSC II | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 7 | 1.40 | |
15 | ZFC Meuselwitz | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 10 | -3 | 9 | 1.29 | |
16 | Germania Halberstadt | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | 13 | -6 | 5 | 0.71 | |
17 | Auerbach | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 12 | -3 | 8 | 1.33 | |
18 | Optik Rathenow | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | 12 | -5 | 6 | 0.86 | |
19 | Tennis Borussia | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 8 | +1 | 7 | 1.40 | |
20 | Bischofswerdaer FV | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 4 | 0.80 |
# | Team | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | PPG | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Berlin | 5 | 5 | 0 | 0 | 11 | 4 | +7 | 15 | 3.00 | |
2 | Altglienicke | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 7 | +3 | 9 | 1.80 | |
3 | Chemie Leipzig | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 7 | +5 | 10 | 1.67 | |
4 | Carl Zeiss Jena | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 11 | +3 | 10 | 1.67 | |
5 | BAK '07 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | +3 | 8 | 1.33 | |
6 | Lokomotive Leipzig | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 14 | -6 | 5 | 0.83 | |
7 | BFC Dynamo | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 10 | +3 | 10 | 1.67 | |
8 | Energie Cottbus | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | +3 | 11 | 1.83 | |
9 | Chemnitzer FC | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | 10 | -2 | 5 | 0.71 | |
10 | Babelsberg | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | 12 | -5 | 7 | 1.00 | |
11 | Union Fürstenwalde | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 14 | -5 | 4 | 0.67 | |
12 | Lichtenberg | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 10 | -8 | 4 | 0.67 | |
13 | Luckenwalde | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 7 | 1.00 | |
14 | Hertha BSC II | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | 7 | -2 | 7 | 1.17 | |
15 | ZFC Meuselwitz | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 11 | -4 | 4 | 0.67 | |
16 | Germania Halberstadt | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 5 | 0 | 6 | 1.00 | |
17 | Auerbach | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 14 | -5 | 3 | 0.50 | |
18 | Optik Rathenow | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 13 | -5 | 5 | 0.83 | |
19 | Tennis Borussia | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 12 | -7 | 1 | 0.20 | |
20 | Bischofswerdaer FV | 7 | 1 | 0 | 6 | 8 | 22 | -14 | 3 | 0.43 |
# | Team | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | PPG | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Freiburg II | 42 | 28 | 9 | 5 | 95 | 38 | +57 | 93 | 2.21 | |
2 | Elversberg | 42 | 25 | 13 | 4 | 98 | 43 | +55 | 88 | 2.10 | |
3 | Kickers Offenbach | 42 | 25 | 12 | 5 | 80 | 32 | +48 | 87 | 2.07 | |
4 | Ulm | 42 | 23 | 10 | 9 | 75 | 40 | +35 | 79 | 1.88 | |
5 | TSV Steinbach | 42 | 21 | 11 | 10 | 84 | 47 | +37 | 74 | 1.76 | |
6 | FSV Frankfurt | 42 | 20 | 10 | 12 | 58 | 48 | +10 | 70 | 1.67 | |
7 | Homburg | 42 | 18 | 14 | 10 | 73 | 53 | +20 | 68 | 1.62 | |
8 | Stuttgart II | 42 | 19 | 8 | 15 | 82 | 55 | +27 | 65 | 1.55 | |
9 | Bahlinger SC | 42 | 17 | 10 | 15 | 66 | 75 | -9 | 61 | 1.45 | |
10 | TuS RW Koblenz | 42 | 15 | 11 | 16 | 57 | 61 | -4 | 56 | 1.33 | |
11 | Gießen | 42 | 13 | 14 | 15 | 52 | 51 | +1 | 53 | 1.26 | |
12 | Hessen Kassel | 42 | 13 | 14 | 15 | 57 | 71 | -14 | 53 | 1.26 | |
13 | Aalen | 42 | 13 | 13 | 16 | 49 | 60 | -11 | 52 | 1.24 | |
14 | Pirmasens | 42 | 13 | 13 | 16 | 45 | 58 | -13 | 52 | 1.24 | |
15 | Balingen | 42 | 14 | 9 | 19 | 51 | 60 | -9 | 51 | 1.21 | |
16 | Hoffenheim II | 42 | 13 | 11 | 18 | 59 | 76 | -17 | 50 | 1.19 | |
17 | Mainz 05 II | 42 | 13 | 10 | 19 | 58 | 73 | -15 | 49 | 1.17 | |
18 | Astoria Walldorf | 42 | 14 | 5 | 23 | 64 | 79 | -15 | 47 | 1.12 | |
19 | Sonnenhof Großaspach | 42 | 11 | 10 | 21 | 52 | 75 | -23 | 43 | 1.02 | |
20 | Schott Mainz | 42 | 11 | 5 | 26 | 55 | 104 | -49 | 38 | 0.90 | |
21 | Bayern Alzenau | 42 | 5 | 10 | 27 | 47 | 94 | -47 | 25 | 0.60 | |
22 | Eintracht Stadtallendorf | 42 | 3 | 8 | 31 | 40 | 104 | -64 | 17 | 0.40 |
# | Team | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | PPG | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Freiburg II | 21 | 15 | 3 | 3 | 47 | 16 | +31 | 48 | 2.29 | |
2 | Elversberg | 21 | 12 | 7 | 2 | 51 | 24 | +27 | 43 | 2.05 | |
3 | Kickers Offenbach | 21 | 14 | 6 | 1 | 43 | 12 | +31 | 48 | 2.29 | |
4 | Ulm | 21 | 12 | 5 | 4 | 40 | 19 | +21 | 41 | 1.95 | |
5 | TSV Steinbach | 21 | 13 | 6 | 2 | 51 | 20 | +31 | 45 | 2.14 | |
6 | FSV Frankfurt | 21 | 11 | 4 | 6 | 33 | 26 | +7 | 37 | 1.76 | |
7 | Homburg | 21 | 10 | 5 | 6 | 44 | 30 | +14 | 35 | 1.67 | |
8 | Stuttgart II | 21 | 10 | 5 | 6 | 51 | 32 | +19 | 35 | 1.67 | |
9 | Bahlinger SC | 21 | 12 | 4 | 5 | 34 | 32 | +2 | 40 | 1.90 | |
10 | TuS RW Koblenz | 21 | 10 | 6 | 5 | 28 | 23 | +5 | 36 | 1.71 | |
11 | Gießen | 21 | 8 | 6 | 7 | 29 | 21 | +8 | 30 | 1.43 | |
12 | Hessen Kassel | 21 | 7 | 8 | 6 | 27 | 31 | -4 | 29 | 1.38 | |
13 | Aalen | 21 | 7 | 7 | 7 | 24 | 25 | -1 | 28 | 1.33 | |
14 | Pirmasens | 21 | 6 | 6 | 9 | 21 | 28 | -7 | 24 | 1.14 | |
15 | Balingen | 21 | 8 | 4 | 9 | 24 | 27 | -3 | 28 | 1.33 | |
16 | Hoffenheim II | 21 | 6 | 6 | 9 | 26 | 34 | -8 | 24 | 1.14 | |
17 | Mainz 05 II | 21 | 9 | 5 | 7 | 30 | 31 | -1 | 32 | 1.52 | |
18 | Astoria Walldorf | 21 | 8 | 4 | 9 | 35 | 33 | +2 | 28 | 1.33 | |
19 | Sonnenhof Großaspach | 21 | 5 | 6 | 10 | 32 | 46 | -14 | 21 | 1.00 | |
20 | Schott Mainz | 21 | 8 | 4 | 9 | 34 | 40 | -6 | 28 | 1.33 | |
21 | Bayern Alzenau | 21 | 2 | 3 | 16 | 22 | 52 | -30 | 9 | 0.43 | |
22 | Eintracht Stadtallendorf | 21 | 2 | 5 | 14 | 20 | 49 | -29 | 11 | 0.52 |
# | Team | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | PPG | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Freiburg II | 21 | 13 | 6 | 2 | 48 | 22 | +26 | 45 | 2.14 | |
2 | Elversberg | 21 | 13 | 6 | 2 | 47 | 19 | +28 | 45 | 2.14 | |
3 | Kickers Offenbach | 21 | 11 | 6 | 4 | 37 | 20 | +17 | 39 | 1.86 | |
4 | Ulm | 21 | 11 | 5 | 5 | 35 | 21 | +14 | 38 | 1.81 | |
5 | TSV Steinbach | 21 | 8 | 5 | 8 | 33 | 27 | +6 | 29 | 1.38 | |
6 | FSV Frankfurt | 21 | 9 | 6 | 6 | 25 | 22 | +3 | 33 | 1.57 | |
7 | Homburg | 21 | 8 | 9 | 4 | 29 | 23 | +6 | 33 | 1.57 | |
8 | Stuttgart II | 21 | 9 | 3 | 9 | 31 | 23 | +8 | 30 | 1.43 | |
9 | Bahlinger SC | 21 | 5 | 6 | 10 | 32 | 43 | -11 | 21 | 1.00 | |
10 | TuS RW Koblenz | 21 | 5 | 5 | 11 | 29 | 38 | -9 | 20 | 0.95 | |
11 | Gießen | 21 | 5 | 8 | 8 | 23 | 30 | -7 | 23 | 1.10 | |
12 | Hessen Kassel | 21 | 6 | 6 | 9 | 30 | 40 | -10 | 24 | 1.14 | |
13 | Aalen | 21 | 6 | 6 | 9 | 25 | 35 | -10 | 24 | 1.14 | |
14 | Pirmasens | 21 | 7 | 7 | 7 | 24 | 30 | -6 | 28 | 1.33 | |
15 | Balingen | 21 | 6 | 5 | 10 | 27 | 33 | -6 | 23 | 1.10 | |
16 | Hoffenheim II | 21 | 7 | 5 | 9 | 33 | 42 | -9 | 26 | 1.24 | |
17 | Mainz 05 II | 21 | 4 | 5 | 12 | 28 | 42 | -14 | 17 | 0.81 | |
18 | Astoria Walldorf | 21 | 6 | 1 | 14 | 29 | 46 | -17 | 19 | 0.90 | |
19 | Sonnenhof Großaspach | 21 | 6 | 4 | 11 | 20 | 29 | -9 | 22 | 1.05 | |
20 | Schott Mainz | 21 | 3 | 1 | 17 | 21 | 64 | -43 | 10 | 0.48 | |
21 | Bayern Alzenau | 21 | 3 | 7 | 11 | 25 | 42 | -17 | 16 | 0.76 | |
22 | Eintracht Stadtallendorf | 21 | 1 | 3 | 17 | 20 | 55 | -35 | 6 | 0.29 |
# | Team | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | PPG | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borussia Dortmund II | 40 | 27 | 12 | 1 | 94 | 31 | +63 | 93 | 2.33 | |
2 | Rot-Weiss Essen | 40 | 27 | 9 | 4 | 90 | 28 | +62 | 90 | 2.25 | |
3 | Preußen Münster | 40 | 23 | 9 | 8 | 70 | 39 | +31 | 78 | 1.95 | |
4 | Fortuna Köln | 40 | 18 | 12 | 10 | 66 | 48 | +18 | 66 | 1.65 | |
5 | Koln II | 40 | 17 | 10 | 13 | 66 | 55 | +11 | 61 | 1.53 | |
6 | Rödinghausen | 40 | 15 | 14 | 11 | 52 | 39 | +13 | 59 | 1.48 | |
7 | Rot-Weiß Oberhausen | 40 | 15 | 14 | 11 | 61 | 50 | +11 | 59 | 1.48 | |
8 | Schalke 04 II | 40 | 15 | 12 | 13 | 59 | 56 | +3 | 57 | 1.43 | |
9 | Fortuna Düsseldorf II | 40 | 15 | 11 | 14 | 67 | 53 | +14 | 56 | 1.40 | |
10 | Wiedenbrück | 40 | 13 | 17 | 10 | 55 | 50 | +5 | 56 | 1.40 | |
11 | Borussia M'gladbach II | 40 | 16 | 7 | 17 | 49 | 55 | -6 | 55 | 1.38 | |
12 | Wuppertaler SV | 40 | 16 | 6 | 18 | 57 | 62 | -5 | 54 | 1.35 | |
13 | Straelen | 40 | 12 | 11 | 17 | 45 | 61 | -16 | 47 | 1.18 | |
14 | Alemannia Aachen | 40 | 11 | 12 | 17 | 35 | 48 | -13 | 45 | 1.13 | |
15 | Sportfreunde Lotte | 40 | 10 | 14 | 16 | 47 | 72 | -25 | 44 | 1.10 | |
16 | Lippstadt 08 | 40 | 9 | 13 | 18 | 37 | 63 | -26 | 40 | 1.00 | |
17 | Wegberg-Beeck | 40 | 9 | 12 | 19 | 36 | 62 | -26 | 39 | 0.98 | |
18 | Rot Weiss Ahlen | 40 | 8 | 14 | 18 | 50 | 69 | -19 | 38 | 0.95 | |
19 | Bonner SC | 40 | 10 | 8 | 22 | 39 | 66 | -27 | 38 | 0.95 | |
20 | Homberg | 40 | 9 | 8 | 23 | 40 | 75 | -35 | 35 | 0.88 | |
21 | Bergisch Gladbach | 40 | 8 | 9 | 23 | 36 | 69 | -33 | 33 | 0.83 |
# | Team | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | PPG | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borussia Dortmund II | 20 | 12 | 7 | 1 | 51 | 21 | +30 | 43 | 2.15 | |
2 | Rot-Weiss Essen | 20 | 18 | 2 | 0 | 62 | 13 | +49 | 56 | 2.80 | |
3 | Preußen Münster | 20 | 15 | 4 | 1 | 41 | 14 | +27 | 49 | 2.45 | |
4 | Fortuna Köln | 20 | 10 | 7 | 3 | 36 | 20 | +16 | 37 | 1.85 | |
5 | Koln II | 20 | 13 | 4 | 3 | 36 | 18 | +18 | 43 | 2.15 | |
6 | Rödinghausen | 20 | 10 | 8 | 2 | 32 | 13 | +19 | 38 | 1.90 | |
7 | Rot-Weiß Oberhausen | 20 | 11 | 6 | 3 | 36 | 18 | +18 | 39 | 1.95 | |
8 | Schalke 04 II | 20 | 10 | 4 | 6 | 39 | 25 | +14 | 34 | 1.70 | |
9 | Fortuna Düsseldorf II | 20 | 10 | 6 | 4 | 44 | 24 | +20 | 36 | 1.80 | |
10 | Wiedenbrück | 20 | 4 | 10 | 6 | 22 | 29 | -7 | 22 | 1.10 | |
11 | Borussia M'gladbach II | 20 | 8 | 5 | 7 | 27 | 24 | +3 | 29 | 1.45 | |
12 | Wuppertaler SV | 20 | 12 | 2 | 6 | 31 | 17 | +14 | 38 | 1.90 | |
13 | Straelen | 20 | 5 | 7 | 8 | 23 | 30 | -7 | 22 | 1.10 | |
14 | Alemannia Aachen | 20 | 5 | 7 | 8 | 17 | 26 | -9 | 22 | 1.10 | |
15 | Sportfreunde Lotte | 20 | 6 | 11 | 3 | 24 | 23 | +1 | 29 | 1.45 | |
16 | Lippstadt 08 | 20 | 6 | 5 | 9 | 21 | 31 | -10 | 23 | 1.15 | |
17 | Wegberg-Beeck | 20 | 7 | 2 | 11 | 19 | 29 | -10 | 23 | 1.15 | |
18 | Rot Weiss Ahlen | 20 | 5 | 7 | 8 | 30 | 34 | -4 | 22 | 1.10 | |
19 | Bonner SC | 20 | 6 | 2 | 12 | 19 | 33 | -14 | 20 | 1.00 | |
20 | Homberg | 20 | 5 | 5 | 10 | 22 | 34 | -12 | 20 | 1.00 | |
21 | Bergisch Gladbach | 20 | 4 | 6 | 10 | 16 | 27 | -11 | 18 | 0.90 |
# | Team | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | PPG | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borussia Dortmund II | 20 | 15 | 5 | 0 | 43 | 10 | +33 | 50 | 2.50 | |
2 | Rot-Weiss Essen | 20 | 9 | 7 | 4 | 28 | 15 | +13 | 34 | 1.70 | |
3 | Preußen Münster | 20 | 8 | 5 | 7 | 29 | 25 | +4 | 29 | 1.45 | |
4 | Fortuna Köln | 20 | 8 | 5 | 7 | 30 | 28 | +2 | 29 | 1.45 | |
5 | Koln II | 20 | 4 | 6 | 10 | 30 | 37 | -7 | 18 | 0.90 | |
6 | Rödinghausen | 20 | 5 | 6 | 9 | 20 | 26 | -6 | 21 | 1.05 | |
7 | Rot-Weiß Oberhausen | 20 | 4 | 8 | 8 | 25 | 32 | -7 | 20 | 1.00 | |
8 | Schalke 04 II | 20 | 5 | 8 | 7 | 20 | 31 | -11 | 23 | 1.15 | |
9 | Fortuna Düsseldorf II | 20 | 5 | 5 | 10 | 23 | 29 | -6 | 20 | 1.00 | |
10 | Wiedenbrück | 20 | 9 | 7 | 4 | 33 | 21 | +12 | 34 | 1.70 | |
11 | Borussia M'gladbach II | 20 | 8 | 2 | 10 | 22 | 31 | -9 | 26 | 1.30 | |
12 | Wuppertaler SV | 20 | 4 | 4 | 12 | 26 | 45 | -19 | 16 | 0.80 | |
13 | Straelen | 20 | 7 | 4 | 9 | 22 | 31 | -9 | 25 | 1.25 | |
14 | Alemannia Aachen | 20 | 6 | 5 | 9 | 18 | 22 | -4 | 23 | 1.15 | |
15 | Sportfreunde Lotte | 20 | 4 | 3 | 13 | 23 | 49 | -26 | 15 | 0.75 | |
16 | Lippstadt 08 | 20 | 3 | 8 | 9 | 16 | 32 | -16 | 17 | 0.85 | |
17 | Wegberg-Beeck | 20 | 2 | 10 | 8 | 17 | 33 | -16 | 16 | 0.80 | |
18 | Rot Weiss Ahlen | 20 | 3 | 7 | 10 | 20 | 35 | -15 | 16 | 0.80 | |
19 | Bonner SC | 20 | 4 | 6 | 10 | 20 | 33 | -13 | 18 | 0.90 | |
20 | Homberg | 20 | 4 | 3 | 13 | 18 | 41 | -23 | 15 | 0.75 | |
21 | Bergisch Gladbach | 20 | 4 | 3 | 13 | 20 | 42 | -22 | 15 | 0.75 |
23/10/2020
17:00
Tennis Borussia
BFC Dynamo
23/10/2020
17:00
Altglienicke
Hertha BSC II
31/10/2020
13:00
Schwarz-Weiß Rehden
Jeddeloh
31/10/2020
13:00
Werder Bremen II
Hannover 96 II
31/10/2020
13:00
Atlas Delmenhorst
Wolfsburg II
01/11/2020
13:00
LSK Hansa
Phönix Lübeck
01/11/2020
13:00
Altona 93
Drochtersen / Assel
01/11/2020
13:00
Eintracht Norderstedt
Heider SV
01/11/2020
13:00
Borussia Hildesheim
VfB Oldenburg
28/10/2020
13:00
Union Fürstenwalde
Viktoria Berlin
28/10/2020
18:00
Hertha BSC II
Tennis Borussia
07/11/2020
13:00
Atlas Delmenhorst
Hannover 96 II
07/11/2020
13:00
Schwarz-Weiß Rehden
Wolfsburg II
07/11/2020
13:00
Heider SV
St. Pauli II
08/11/2020
13:00
LSK Hansa
Hamburger SV II
08/11/2020
13:00
Eintracht Norderstedt
Weiche Flensburg
08/11/2020
13:00
Teutonia Hamburg
Drochtersen / Assel
08/11/2020
13:00
Borussia Hildesheim
Jeddeloh
08/11/2020
13:00
HSC Hannover
VfB Oldenburg
08/11/2020
13:00
Havelse
Oberneuland
31/10/2020
12:30
Auerbach
Union Fürstenwalde
31/10/2020
12:30
Viktoria Berlin
Lokomotive Leipzig
01/11/2020
12:30
Tennis Borussia
BAK '07
13/11/2020
18:00
Weiche Flensburg
Heider SV
13/11/2020
18:00
Hannover 96 II
Schwarz-Weiß Rehden
14/11/2020
12:00
Phönix Lübeck
Teutonia Hamburg
14/11/2020
12:00
Wolfsburg II
Borussia Hildesheim
14/11/2020
14:00
Jeddeloh
HSC Hannover
15/11/2020
12:00
Hamburger SV II
Altona 93
15/11/2020
13:00
St. Pauli II
Holstein Kiel II
15/11/2020
13:00
Havelse
Werder Bremen II
15/11/2020
13:00
VfB Oldenburg
Oberneuland
15/11/2020
14:00
Drochtersen / Assel
Eintracht Norderstedt
07/11/2020
12:30
Luckenwalde
Altglienicke
07/11/2020
12:30
BFC Dynamo
Viktoria Berlin
07/11/2020
12:30
BAK '07
Lichtenberg
07/11/2020
12:30
Carl Zeiss Jena
Tennis Borussia
08/11/2020
12:30
Babelsberg
Chemie Leipzig
08/11/2020
12:30
Union Fürstenwalde
Germania Halberstadt
08/11/2020
12:30
Lokomotive Leipzig
Auerbach
08/11/2020
12:30
Hertha BSC II
ZFC Meuselwitz
08/11/2020
12:30
Bischofswerdaer FV
Energie Cottbus
08/11/2020
12:30
Chemnitzer FC
Optik Rathenow
20/11/2020
18:00
Weiche Flensburg
St. Pauli II
21/11/2020
13:00
Oberneuland
Jeddeloh
21/11/2020
13:00
Heider SV
Drochtersen / Assel
21/11/2020
13:00
Atlas Delmenhorst
Werder Bremen II
22/11/2020
13:00
Eintracht Norderstedt
Phönix Lübeck
22/11/2020
13:00
Teutonia Hamburg
Hamburger SV II
22/11/2020
13:00
HSC Hannover
Wolfsburg II
22/11/2020
13:00
Borussia Hildesheim
Hannover 96 II
22/11/2020
13:00
VfB Oldenburg
Havelse
22/11/2020
13:00
LSK Hansa
Holstein Kiel II
20/11/2020
18:00
Babelsberg
Union Fürstenwalde
20/11/2020
18:00
Germania Halberstadt
Lokomotive Leipzig
20/11/2020
18:00
Tennis Borussia
Luckenwalde
21/11/2020
12:30
Chemie Leipzig
Optik Rathenow
21/11/2020
12:30
Energie Cottbus
Chemnitzer FC
21/11/2020
12:30
ZFC Meuselwitz
BAK '07
22/11/2020
12:30
Altglienicke
Bischofswerdaer FV
22/11/2020
12:30
Auerbach
BFC Dynamo
22/11/2020
12:30
Lichtenberg
Carl Zeiss Jena
22/11/2020
12:30
Viktoria Berlin
Hertha BSC II
25/11/2020
17:30
Holstein Kiel II
Altona 93
25/11/2020
18:00
Wolfsburg II
Oberneuland
25/11/2020
18:00
Jeddeloh
VfB Oldenburg
25/11/2020
18:00
Havelse
Atlas Delmenhorst
25/11/2020
18:00
Werder Bremen II
Schwarz-Weiß Rehden
25/11/2020
18:00
Hannover 96 II
HSC Hannover
25/11/2020
18:00
Phönix Lübeck
Heider SV
25/11/2020
18:00
St. Pauli II
LSK Hansa
25/11/2020
18:00
Hamburger SV II
Eintracht Norderstedt
25/11/2020
18:30
Drochtersen / Assel
Weiche Flensburg
27/11/2020
18:30
Drochtersen / Assel
St. Pauli II
28/11/2020
12:30
Weiche Flensburg
Phönix Lübeck
28/11/2020
13:00
Schwarz-Weiß Rehden
Atlas Delmenhorst
28/11/2020
13:00
Heider SV
Hamburger SV II
29/11/2020
12:30
Luckenwalde
Lichtenberg
29/11/2020
12:30
BFC Dynamo
Germania Halberstadt
29/11/2020
12:30
Hertha BSC II
Auerbach
29/11/2020
12:30
BAK '07
Viktoria Berlin
29/11/2020
12:30
Carl Zeiss Jena
ZFC Meuselwitz
29/11/2020
12:30
Bischofswerdaer FV
Tennis Borussia
29/11/2020
12:30
Chemnitzer FC
Altglienicke
29/11/2020
12:30
Optik Rathenow
Energie Cottbus
29/11/2020
12:30
Union Fürstenwalde
Chemie Leipzig
29/11/2020
12:30
Lokomotive Leipzig
Babelsberg
29/11/2020
13:00
Teutonia Hamburg
Holstein Kiel II
29/11/2020
13:00
Altona 93
LSK Hansa
29/11/2020
13:00
Borussia Hildesheim
Werder Bremen II
29/11/2020
13:00
VfB Oldenburg
Wolfsburg II
29/11/2020
14:00
Oberneuland
Hannover 96 II
29/11/2020
14:00
Jeddeloh
Havelse
04/12/2020
18:00
Havelse
Schwarz-Weiß Rehden
04/12/2020
18:00
Hamburger SV II
Weiche Flensburg
05/12/2020
12:00
Phönix Lübeck
Drochtersen / Assel
05/12/2020
12:00
Hannover 96 II
VfB Oldenburg
05/12/2020
13:00
Werder Bremen II
HSC Hannover
05/12/2020
13:00
Atlas Delmenhorst
Borussia Hildesheim
05/12/2020
15:00
Wolfsburg II
Jeddeloh
06/12/2020
12:30
Viktoria Berlin
Carl Zeiss Jena
06/12/2020
12:30
Auerbach
BAK '07
06/12/2020
12:30
Germania Halberstadt
Hertha BSC II
06/12/2020
12:30
Babelsberg
BFC Dynamo
06/12/2020
12:30
Union Fürstenwalde
Lokomotive Leipzig
06/12/2020
12:30
Chemie Leipzig
Energie Cottbus
06/12/2020
12:30
Tennis Borussia
Chemnitzer FC
06/12/2020
12:30
Lichtenberg
Bischofswerdaer FV
06/12/2020
12:30
ZFC Meuselwitz
Luckenwalde
06/12/2020
12:30
Altglienicke
Optik Rathenow
06/12/2020
13:00
St. Pauli II
Altona 93
06/12/2020
13:00
LSK Hansa
Teutonia Hamburg
06/12/2020
13:00
Holstein Kiel II
Eintracht Norderstedt
09/12/2020
13:00
HSC Hannover
Atlas Delmenhorst
09/12/2020
13:00
Heider SV
Holstein Kiel II
09/12/2020
13:00
Borussia Hildesheim
Schwarz-Weiß Rehden
09/12/2020
18:00
Jeddeloh
Hannover 96 II
09/12/2020
18:00
Eintracht Norderstedt
LSK Hansa
09/12/2020
18:00
Oberneuland
Werder Bremen II
09/12/2020
18:00
Wolfsburg II
Havelse
09/12/2020
18:00
Phönix Lübeck
St. Pauli II
09/12/2020
18:00
Drochtersen / Assel
Hamburger SV II
09/12/2020
18:30
Teutonia Hamburg
Altona 93
13/12/2020
12:30
Hertha BSC II
Babelsberg
13/12/2020
12:30
Optik Rathenow
Tennis Borussia
13/12/2020
12:30
Energie Cottbus
Altglienicke
13/12/2020
12:30
Chemie Leipzig
Lokomotive Leipzig
13/12/2020
12:30
Chemnitzer FC
Lichtenberg
13/12/2020
12:30
Bischofswerdaer FV
ZFC Meuselwitz
13/12/2020
12:30
Luckenwalde
Viktoria Berlin
13/12/2020
12:30
Carl Zeiss Jena
Auerbach
13/12/2020
12:30
BAK '07
Germania Halberstadt
13/12/2020
12:30
BFC Dynamo
Union Fürstenwalde
12/12/2020
12:00
Hannover 96 II
Wolfsburg II
12/12/2020
13:00
Atlas Delmenhorst
Oberneuland
12/12/2020
13:00
Werder Bremen II
VfB Oldenburg
12/12/2020
13:00
Schwarz-Weiß Rehden
HSC Hannover
13/12/2020
12:00
Hamburger SV II
Phönix Lübeck
13/12/2020
13:00
St. Pauli II
Teutonia Hamburg
13/12/2020
13:00
Holstein Kiel II
Weiche Flensburg
13/12/2020
13:00
LSK Hansa
Heider SV
13/12/2020
13:00
Havelse
Borussia Hildesheim
13/12/2020
13:00
Altona 93
Eintracht Norderstedt
20/12/2020
12:30
Union Fürstenwalde
Hertha BSC II
20/12/2020
12:30
Babelsberg
BAK '07
20/12/2020
12:30
Germania Halberstadt
Carl Zeiss Jena
20/12/2020
12:30
Auerbach
Luckenwalde
20/12/2020
12:30
Viktoria Berlin
Bischofswerdaer FV
20/12/2020
12:30
ZFC Meuselwitz
Chemnitzer FC
20/12/2020
12:30
Lichtenberg
Optik Rathenow
20/12/2020
12:30
Tennis Borussia
Energie Cottbus
20/12/2020
12:30
Altglienicke
Chemie Leipzig
20/12/2020
12:30
Lokomotive Leipzig
BFC Dynamo
18/12/2020
18:30
Drochtersen / Assel
Holstein Kiel II
18/12/2020
18:30
Hannover 96 II
Havelse
19/12/2020
12:30
Weiche Flensburg
LSK Hansa
19/12/2020
12:30
Eintracht Norderstedt
Teutonia Hamburg
19/12/2020
13:00
Heider SV
Altona 93
19/12/2020
14:00
Jeddeloh
Werder Bremen II
20/12/2020
12:00
Hamburger SV II
St. Pauli II
20/12/2020
13:00
HSC Hannover
Borussia Hildesheim
20/12/2020
13:00
VfB Oldenburg
Atlas Delmenhorst
20/12/2020
14:00
Oberneuland
Schwarz-Weiß Rehden
24/01/2021
12:30
Auerbach
Bischofswerdaer FV
24/01/2021
12:30
Viktoria Berlin
Chemnitzer FC
24/01/2021
12:30
ZFC Meuselwitz
Optik Rathenow
24/01/2021
12:30
Lichtenberg
Energie Cottbus
24/01/2021
12:30
BFC Dynamo
Chemie Leipzig
24/01/2021
12:30
Tennis Borussia
Altglienicke
24/01/2021
12:30
Lokomotive Leipzig
Hertha BSC II
24/01/2021
12:30
Union Fürstenwalde
BAK '07
24/01/2021
12:30
Babelsberg
Carl Zeiss Jena
24/01/2021
12:30
Germania Halberstadt
Luckenwalde
23/01/2021
13:00
Atlas Delmenhorst
Jeddeloh
23/01/2021
13:00
Schwarz-Weiß Rehden
VfB Oldenburg
23/01/2021
13:00
Werder Bremen II
Wolfsburg II
24/01/2021
13:00
LSK Hansa
Drochtersen / Assel
24/01/2021
13:00
Eintracht Norderstedt
St. Pauli II
24/01/2021
13:00
Teutonia Hamburg
Heider SV
24/01/2021
13:00
HSC Hannover
Havelse
24/01/2021
13:00
Borussia Hildesheim
Oberneuland
24/01/2021
13:00
Altona 93
Weiche Flensburg
24/01/2021
13:00
Holstein Kiel II
Phönix Lübeck
31/01/2021
12:30
BAK '07
Lokomotive Leipzig
31/01/2021
12:30
Carl Zeiss Jena
Union Fürstenwalde
31/01/2021
12:30
Luckenwalde
Babelsberg
31/01/2021
12:30
Bischofswerdaer FV
Germania Halberstadt
31/01/2021
12:30
Chemnitzer FC
Auerbach
31/01/2021
12:30
Optik Rathenow
Viktoria Berlin
31/01/2021
12:30
Energie Cottbus
ZFC Meuselwitz
31/01/2021
12:30
Altglienicke
Lichtenberg
31/01/2021
12:30
Hertha BSC II
BFC Dynamo
31/01/2021
12:30
Chemie Leipzig
Tennis Borussia
30/01/2021
12:00
Hannover 96 II
Werder Bremen II
30/01/2021
12:00
Wolfsburg II
Atlas Delmenhorst
30/01/2021
12:00
Phönix Lübeck
LSK Hansa
30/01/2021
12:30
Weiche Flensburg
Teutonia Hamburg
30/01/2021
13:00
Drochtersen / Assel
Altona 93
30/01/2021
13:00
Heider SV
Eintracht Norderstedt
30/01/2021
14:00
Jeddeloh
Schwarz-Weiß Rehden
31/01/2021
12:00
Hamburger SV II
Holstein Kiel II
31/01/2021
13:00
VfB Oldenburg
Borussia Hildesheim
31/01/2021
14:00
Oberneuland
HSC Hannover
07/02/2021
12:30
Babelsberg
Bischofswerdaer FV
07/02/2021
12:30
Hertha BSC II
Chemie Leipzig
07/02/2021
12:30
Viktoria Berlin
Energie Cottbus
07/02/2021
12:30
Auerbach
Optik Rathenow
07/02/2021
12:30
Germania Halberstadt
Chemnitzer FC
07/02/2021
12:30
Union Fürstenwalde
Luckenwalde
07/02/2021
12:30
Lokomotive Leipzig
Carl Zeiss Jena
07/02/2021
12:30
BFC Dynamo
BAK '07
07/02/2021
12:30
Lichtenberg
Tennis Borussia
07/02/2021
12:30
ZFC Meuselwitz
Altglienicke
14/02/2021
12:30
Optik Rathenow
Germania Halberstadt
14/02/2021
12:30
Energie Cottbus
Auerbach
14/02/2021
12:30
Altglienicke
Viktoria Berlin
14/02/2021
12:30
Luckenwalde
Lokomotive Leipzig
14/02/2021
12:30
Carl Zeiss Jena
BFC Dynamo
14/02/2021
12:30
BAK '07
Hertha BSC II
14/02/2021
12:30
Chemie Leipzig
Lichtenberg
14/02/2021
12:30
Tennis Borussia
ZFC Meuselwitz
14/02/2021
12:30
Bischofswerdaer FV
Union Fürstenwalde
14/02/2021
12:30
Chemnitzer FC
Babelsberg
21/02/2021
12:30
Hertha BSC II
Carl Zeiss Jena
21/02/2021
12:30
ZFC Meuselwitz
Lichtenberg
21/02/2021
12:30
Viktoria Berlin
Tennis Borussia
21/02/2021
12:30
Auerbach
Altglienicke
21/02/2021
12:30
Germania Halberstadt
Energie Cottbus
21/02/2021
12:30
Babelsberg
Optik Rathenow
21/02/2021
12:30
Union Fürstenwalde
Chemnitzer FC
21/02/2021
12:30
Lokomotive Leipzig
Bischofswerdaer FV
21/02/2021
12:30
BFC Dynamo
Luckenwalde
21/02/2021
12:30
BAK '07
Chemie Leipzig
28/02/2021
12:30
Bischofswerdaer FV
BFC Dynamo
28/02/2021
12:30
Carl Zeiss Jena
BAK '07
28/02/2021
12:30
Chemie Leipzig
ZFC Meuselwitz
28/02/2021
12:30
Energie Cottbus
Babelsberg
28/02/2021
12:30
Optik Rathenow
Union Fürstenwalde
28/02/2021
12:30
Chemnitzer FC
Lokomotive Leipzig
28/02/2021
12:30
Altglienicke
Germania Halberstadt
28/02/2021
12:30
Tennis Borussia
Auerbach
28/02/2021
12:30
Lichtenberg
Viktoria Berlin
28/02/2021
12:30
Luckenwalde
Hertha BSC II
07/03/2021
12:30
Carl Zeiss Jena
Chemie Leipzig
07/03/2021
12:30
Lokomotive Leipzig
Optik Rathenow
07/03/2021
12:30
Union Fürstenwalde
Energie Cottbus
07/03/2021
12:30
BAK '07
Luckenwalde
07/03/2021
12:30
Viktoria Berlin
ZFC Meuselwitz
07/03/2021
12:30
Auerbach
Lichtenberg
07/03/2021
12:30
Germania Halberstadt
Tennis Borussia
07/03/2021
12:30
Babelsberg
Altglienicke
07/03/2021
12:30
Hertha BSC II
Bischofswerdaer FV
07/03/2021
12:30
BFC Dynamo
Chemnitzer FC
14/03/2021
12:30
Altglienicke
Union Fürstenwalde
14/03/2021
12:30
Lichtenberg
Germania Halberstadt
14/03/2021
12:30
ZFC Meuselwitz
Auerbach
14/03/2021
12:30
Chemie Leipzig
Viktoria Berlin
14/03/2021
12:30
Luckenwalde
Carl Zeiss Jena
14/03/2021
12:30
Bischofswerdaer FV
BAK '07
14/03/2021
12:30
Chemnitzer FC
Hertha BSC II
14/03/2021
12:30
Optik Rathenow
BFC Dynamo
14/03/2021
12:30
Energie Cottbus
Lokomotive Leipzig
14/03/2021
12:30
Tennis Borussia
Babelsberg
21/03/2021
12:30
Babelsberg
Lichtenberg
21/03/2021
12:30
Luckenwalde
Chemie Leipzig
21/03/2021
12:30
BFC Dynamo
Energie Cottbus
21/03/2021
12:30
Hertha BSC II
Optik Rathenow
21/03/2021
12:30
BAK '07
Chemnitzer FC
21/03/2021
12:30
Carl Zeiss Jena
Bischofswerdaer FV
21/03/2021
12:30
Auerbach
Viktoria Berlin
21/03/2021
12:30
Germania Halberstadt
ZFC Meuselwitz
21/03/2021
12:30
Union Fürstenwalde
Tennis Borussia
21/03/2021
12:30
Lokomotive Leipzig
Altglienicke
04/04/2021
11:30
Altglienicke
BFC Dynamo
04/04/2021
11:30
Tennis Borussia
Lokomotive Leipzig
04/04/2021
11:30
Lichtenberg
Union Fürstenwalde
04/04/2021
11:30
ZFC Meuselwitz
Babelsberg
04/04/2021
11:30
Viktoria Berlin
Germania Halberstadt
04/04/2021
11:30
Chemie Leipzig
Auerbach
04/04/2021
11:30
Bischofswerdaer FV
Luckenwalde
04/04/2021
11:30
Chemnitzer FC
Carl Zeiss Jena
04/04/2021
11:30
Optik Rathenow
BAK '07
04/04/2021
11:30
Energie Cottbus
Hertha BSC II
11/04/2021
11:30
BFC Dynamo
Tennis Borussia
11/04/2021
11:30
Bischofswerdaer FV
Chemie Leipzig
11/04/2021
11:30
BAK '07
Energie Cottbus
11/04/2021
11:30
Carl Zeiss Jena
Optik Rathenow
11/04/2021
11:30
Luckenwalde
Chemnitzer FC
11/04/2021
11:30
Germania Halberstadt
Auerbach
11/04/2021
11:30
Babelsberg
Viktoria Berlin
11/04/2021
11:30
Union Fürstenwalde
ZFC Meuselwitz
11/04/2021
11:30
Lokomotive Leipzig
Lichtenberg
11/04/2021
11:30
Hertha BSC II
Altglienicke
18/04/2021
11:30
Tennis Borussia
Hertha BSC II
18/04/2021
11:30
ZFC Meuselwitz
Lokomotive Leipzig
18/04/2021
11:30
Viktoria Berlin
Union Fürstenwalde
18/04/2021
11:30
Auerbach
Babelsberg
18/04/2021
11:30
Chemie Leipzig
Germania Halberstadt
18/04/2021
11:30
Chemnitzer FC
Bischofswerdaer FV
18/04/2021
11:30
Optik Rathenow
Luckenwalde
18/04/2021
11:30
Energie Cottbus
Carl Zeiss Jena
18/04/2021
11:30
Altglienicke
BAK '07
18/04/2021
11:30
Lichtenberg
BFC Dynamo
25/04/2021
11:30
BAK '07
Tennis Borussia
25/04/2021
11:30
Chemnitzer FC
Chemie Leipzig
25/04/2021
11:30
Luckenwalde
Energie Cottbus
25/04/2021
11:30
Bischofswerdaer FV
Optik Rathenow
25/04/2021
11:30
Babelsberg
Germania Halberstadt
25/04/2021
11:30
Union Fürstenwalde
Auerbach
25/04/2021
11:30
Lokomotive Leipzig
Viktoria Berlin
25/04/2021
11:30
BFC Dynamo
ZFC Meuselwitz
25/04/2021
11:30
Hertha BSC II
Lichtenberg
25/04/2021
11:30
Carl Zeiss Jena
Altglienicke
02/05/2021
11:30
ZFC Meuselwitz
Hertha BSC II
02/05/2021
11:30
Viktoria Berlin
BFC Dynamo
02/05/2021
11:30
Lichtenberg
BAK '07
02/05/2021
11:30
Tennis Borussia
Carl Zeiss Jena
02/05/2021
11:30
Altglienicke
Luckenwalde
02/05/2021
11:30
Energie Cottbus
Bischofswerdaer FV
02/05/2021
11:30
Optik Rathenow
Chemnitzer FC
02/05/2021
11:30
Chemie Leipzig
Babelsberg
02/05/2021
11:30
Germania Halberstadt
Union Fürstenwalde
02/05/2021
11:30
Auerbach
Lokomotive Leipzig
09/05/2021
11:30
Optik Rathenow
Chemie Leipzig
09/05/2021
11:30
Chemnitzer FC
Energie Cottbus
09/05/2021
11:30
Union Fürstenwalde
Babelsberg
09/05/2021
11:30
Lokomotive Leipzig
Germania Halberstadt
09/05/2021
11:30
BFC Dynamo
Auerbach
09/05/2021
11:30
Hertha BSC II
Viktoria Berlin
09/05/2021
11:30
BAK '07
ZFC Meuselwitz
09/05/2021
11:30
Luckenwalde
Tennis Borussia
09/05/2021
11:30
Carl Zeiss Jena
Lichtenberg
09/05/2021
11:30
Bischofswerdaer FV
Altglienicke
16/05/2021
11:30
Babelsberg
Lokomotive Leipzig
16/05/2021
11:30
Chemie Leipzig
Union Fürstenwalde
16/05/2021
11:30
Energie Cottbus
Optik Rathenow
16/05/2021
11:30
Altglienicke
Chemnitzer FC
16/05/2021
11:30
Tennis Borussia
Bischofswerdaer FV
16/05/2021
11:30
Lichtenberg
Luckenwalde
16/05/2021
11:30
ZFC Meuselwitz
Carl Zeiss Jena
16/05/2021
11:30
Viktoria Berlin
BAK '07
16/05/2021
11:30
Auerbach
Hertha BSC II
16/05/2021
11:30
Germania Halberstadt
BFC Dynamo
30/05/2021
11:30
Energie Cottbus
Chemie Leipzig
30/05/2021
11:30
Lokomotive Leipzig
Union Fürstenwalde
30/05/2021
11:30
BFC Dynamo
Babelsberg
30/05/2021
11:30
Hertha BSC II
Germania Halberstadt
30/05/2021
11:30
BAK '07
Auerbach
30/05/2021
11:30
Carl Zeiss Jena
Viktoria Berlin
30/05/2021
11:30
Luckenwalde
ZFC Meuselwitz
30/05/2021
11:30
Bischofswerdaer FV
Lichtenberg
30/05/2021
11:30
Chemnitzer FC
Tennis Borussia
30/05/2021
11:30
Optik Rathenow
Altglienicke
06/06/2021
11:30
Germania Halberstadt
BAK '07
06/06/2021
11:30
Lokomotive Leipzig
Chemie Leipzig
06/06/2021
11:30
Altglienicke
Energie Cottbus
06/06/2021
11:30
Tennis Borussia
Optik Rathenow
06/06/2021
11:30
Lichtenberg
Chemnitzer FC
06/06/2021
11:30
ZFC Meuselwitz
Bischofswerdaer FV
06/06/2021
11:30
Viktoria Berlin
Luckenwalde
06/06/2021
11:30
Auerbach
Carl Zeiss Jena
06/06/2021
11:30
Babelsberg
Hertha BSC II
06/06/2021
11:30
Union Fürstenwalde
BFC Dynamo
13/06/2021
11:30
BFC Dynamo
Lokomotive Leipzig
13/06/2021
11:30
Chemie Leipzig
Altglienicke
13/06/2021
11:30
Energie Cottbus
Tennis Borussia
13/06/2021
11:30
Optik Rathenow
Lichtenberg
13/06/2021
11:30
Chemnitzer FC
ZFC Meuselwitz
13/06/2021
11:30
Bischofswerdaer FV
Viktoria Berlin
13/06/2021
11:30
Luckenwalde
Auerbach
13/06/2021
11:30
Carl Zeiss Jena
Germania Halberstadt
13/06/2021
11:30
BAK '07
Babelsberg
13/06/2021
11:30
Hertha BSC II
Union Fürstenwalde
12/06/2021
12:00
Stuttgart II
Eintracht Stadtallendorf
7
1
12/06/2021
12:00
Gießen
Hessen Kassel
3
1
12/06/2021
12:00
Sonnenhof Großaspach
Bahlinger SC
1
3
12/06/2021
12:00
Ulm
Homburg
0
2
12/06/2021
12:00
Bayern Alzenau
Elversberg
0
3
12/06/2021
12:00
Freiburg II
TuS RW Koblenz
2
0
12/06/2021
12:00
Pirmasens
Schott Mainz
3
0
12/06/2021
12:00
Hoffenheim II
Aalen
2
4
11/06/2021
17:00
Kickers Offenbach
Mainz 05 II
1
0
11/06/2021
16:30
TSV Steinbach
FSV Frankfurt
3
3
09/06/2021
17:00
Balingen
Astoria Walldorf
0
1
05/06/2021
12:00
Wegberg-Beeck
Rot-Weiss Essen
0
2
05/06/2021
12:00
Sportfreunde Lotte
Wiedenbrück
2
2
05/06/2021
12:00
Wuppertaler SV
Borussia Dortmund II
1
2
05/06/2021
12:00
Homberg
Rot Weiss Ahlen
0
3
05/06/2021
12:00
Straelen
Lippstadt 08
3
1
05/06/2021
12:00
Bergisch Gladbach
Fortuna Düsseldorf II
5
2
05/06/2021
12:00
Bonner SC
Koln II
1
0
05/06/2021
12:00
Rödinghausen
Fortuna Köln
4
1
05/06/2021
12:00
Schalke 04 II
Preußen Münster
3
2
05/06/2021
12:00
Rot-Weiß Oberhausen
Borussia M'gladbach II
2
0
05/06/2021
12:00
Mainz 05 II
Sonnenhof Großaspach
0
1
05/06/2021
12:00
Aalen
Kickers Offenbach
0
2
05/06/2021
12:00
Astoria Walldorf
Hoffenheim II
3
4
05/06/2021
12:00
FSV Frankfurt
Balingen
0
2
05/06/2021
12:00
TuS RW Koblenz
TSV Steinbach
3
1
05/06/2021
12:00
Elversberg
Freiburg II
1
1
05/06/2021
12:00
Homburg
Bayern Alzenau
3
0
05/06/2021
12:00
Hessen Kassel
Ulm
3
1
05/06/2021
12:00
Eintracht Stadtallendorf
Gießen
1
3
05/06/2021
12:00
Schott Mainz
Stuttgart II
2
4
05/06/2021
12:00
Bahlinger SC
Pirmasens
0
2
01/06/2021
17:30
Rot Weiss Ahlen
Straelen
3
2
01/06/2021
16:00
Bonner SC
Alemannia Aachen
1
0
29/05/2021
12:00
Fortuna Köln
Schalke 04 II
4
1
29/05/2021
12:00
Fortuna Düsseldorf II
Rödinghausen
1
1
29/05/2021
12:00
Lippstadt 08
Bergisch Gladbach
1
0
29/05/2021
12:00
Borussia Dortmund II
Homberg
2
2
28/05/2021
17:30
Borussia M'gladbach II
Wegberg-Beeck
3
1
28/05/2021
16:30
Wiedenbrück
Koln II
1
1
26/05/2021
17:30
Preußen Münster
Rot-Weiß Oberhausen
3
1
26/05/2021
17:30
Rot-Weiss Essen
Sportfreunde Lotte
5
2
01/06/2021
17:30
Borussia Dortmund II
Bergisch Gladbach
3
1
22/05/2021
12:00
Pirmasens
Mainz 05 II
2
0
22/05/2021
12:00
Aalen
Bahlinger SC
1
1
22/05/2021
12:00
Astoria Walldorf
Sonnenhof Großaspach
2
1
22/05/2021
12:00
FSV Frankfurt
Kickers Offenbach
0
0
22/05/2021
12:00
TuS RW Koblenz
Hoffenheim II
2
2
22/05/2021
12:00
Homburg
TSV Steinbach
3
1
22/05/2021
12:00
Hessen Kassel
Freiburg II
0
0
22/05/2021
12:00
Schott Mainz
Ulm
1
3
22/05/2021
12:00
Stuttgart II
Gießen
1
1
21/05/2021
17:00
Eintracht Stadtallendorf
Bayern Alzenau
3
3
21/05/2021
17:00
Elversberg
Balingen
1
0
16/05/2021
12:00
Sportfreunde Lotte
Koln II
2
2
16/05/2021
12:00
Fortuna Düsseldorf II
Rot-Weiß Oberhausen
2
2
15/05/2021
12:00
Lippstadt 08
Schalke 04 II
2
0
15/05/2021
12:00
Rot Weiss Ahlen
Rödinghausen
2
1
15/05/2021
12:00
Bonner SC
Homberg
2
1
15/05/2021
12:00
Wiedenbrück
Wuppertaler SV
3
5
15/05/2021
12:00
Rot-Weiss Essen
Alemannia Aachen
2
1
15/05/2021
12:00
Wegberg-Beeck
Preußen Münster
2
1
15/05/2021
12:00
Fortuna Köln
Borussia M'gladbach II
0
1
01/06/2021
17:30
Homberg
Wegberg-Beeck
1
1
11/05/2021
17:00
Balingen
Ulm
0
4
17/04/2021
12:00
TSV Steinbach
Bayern Alzenau
4
0
17/04/2021
12:00
Astoria Walldorf
Elversberg
1
4
17/04/2021
12:00
Aalen
Homburg
1
1
17/04/2021
12:00
Mainz 05 II
Hessen Kassel
2
1
17/04/2021
12:00
Hoffenheim II
Gießen
2
2
17/04/2021
12:00
Bahlinger SC
Eintracht Stadtallendorf
1
0
17/04/2021
12:00
Sonnenhof Großaspach
Schott Mainz
1
4
17/04/2021
12:00
FSV Frankfurt
TuS RW Koblenz
1
2
17/04/2021
12:00
Kickers Offenbach
Stuttgart II
1
1
17/04/2021
12:00
Freiburg II
Pirmasens
1
0
27/03/2021
13:00
Lippstadt 08
Rot Weiss Ahlen
1
3
27/03/2021
13:00
Straelen
Wuppertaler SV
2
2
27/03/2021
13:00
Bergisch Gladbach
Alemannia Aachen
0
0
27/03/2021
13:00
Rödinghausen
Koln II
4
1
27/03/2021
13:00
Schalke 04 II
Sportfreunde Lotte
4
1
27/03/2021
13:00
Borussia M'gladbach II
Wiedenbrück
0
1
27/03/2021
13:00
Preußen Münster
Bonner SC
1
1
27/03/2021
13:00
Rot-Weiß Oberhausen
Rot-Weiss Essen
1
1
27/03/2021
13:00
Fortuna Düsseldorf II
Borussia Dortmund II
0
1
01/06/2021
17:00
TSV Steinbach
Elversberg
1
2
01/06/2021
17:00
Balingen
TuS RW Koblenz
3
1
01/06/2021
17:00
Kickers Offenbach
Astoria Walldorf
6
1
01/06/2021
17:00
Ulm
Eintracht Stadtallendorf
2
2
29/05/2021
12:00
Sonnenhof Großaspach
Aalen
3
2
29/05/2021
12:00
Gießen
Schott Mainz
5
0
29/05/2021
12:00
Bayern Alzenau
Hessen Kassel
0
1
29/05/2021
12:00
Freiburg II
Homburg
0
1
29/05/2021
12:00
Hoffenheim II
FSV Frankfurt
1
0
29/05/2021
12:00
Bahlinger SC
Mainz 05 II
2
1
29/05/2021
12:00
Stuttgart II
Pirmasens
3
1
23/05/2021
12:00
Koln II
Rot-Weiss Essen
2
1
23/05/2021
12:00
Straelen
Borussia Dortmund II
1
3
22/05/2021
12:00
Alemannia Aachen
Wiedenbrück
0
3
22/05/2021
12:00
Bergisch Gladbach
Rot Weiss Ahlen
0
2
22/05/2021
12:00
Rödinghausen
Lippstadt 08
0
1
22/05/2021
12:00
Schalke 04 II
Fortuna Düsseldorf II
2
0
22/05/2021
12:00
Rot-Weiß Oberhausen
Fortuna Köln
1
1
22/05/2021
12:00
Borussia M'gladbach II
Preußen Münster
1
1
22/05/2021
12:00
Sportfreunde Lotte
Wegberg-Beeck
3
1
22/05/2021
12:00
Wuppertaler SV
Bonner SC
4
2
26/05/2021
16:30
Rödinghausen
Borussia Dortmund II
0
0
16/05/2021
12:00
Mainz 05 II
Aalen
3
1
16/05/2021
12:00
Freiburg II
Eintracht Stadtallendorf
5
1
15/05/2021
12:00
Gießen
Pirmasens
1
0
15/05/2021
12:00
Bayern Alzenau
Schott Mainz
0
3
15/05/2021
12:00
TSV Steinbach
Hessen Kassel
1
1
15/05/2021
12:00
Balingen
Homburg
1
0
15/05/2021
12:00
Hoffenheim II
Elversberg
0
2
15/05/2021
12:00
Kickers Offenbach
TuS RW Koblenz
4
2
15/05/2021
12:00
Sonnenhof Großaspach
FSV Frankfurt
0
2
15/05/2021
12:00
Bahlinger SC
Astoria Walldorf
2
2
15/05/2021
12:00
Ulm
Stuttgart II
2
0
08/05/2021
12:00
Preußen Münster
Fortuna Köln
3
1
08/05/2021
12:00
Alemannia Aachen
Sportfreunde Lotte
0
3
08/05/2021
12:00
Rot-Weiß Oberhausen
Lippstadt 08
2
1
08/05/2021
12:00
Borussia M'gladbach II
Fortuna Düsseldorf II
2
1
08/05/2021
12:00
Koln II
Wegberg-Beeck
1
0
08/05/2021
12:00
Wuppertaler SV
Rot-Weiss Essen
1
2
08/05/2021
12:00
Homberg
Wiedenbrück
0
3
08/05/2021
12:00
Straelen
Bonner SC
0
1
08/05/2021
12:00
Schalke 04 II
Rot Weiss Ahlen
6
1
26/05/2021
12:00
Freiburg II
Ulm
3
0
25/04/2021
12:00
Aalen
TuS RW Koblenz
1
1
25/04/2021
12:00
Mainz 05 II
Elversberg
1
5
24/04/2021
12:00
Balingen
Stuttgart II
1
3
24/04/2021
12:00
Hoffenheim II
Schott Mainz
3
1
24/04/2021
12:00
Kickers Offenbach
Eintracht Stadtallendorf
4
0
24/04/2021
12:00
Sonnenhof Großaspach
Hessen Kassel
2
3
24/04/2021
12:00
Bahlinger SC
Homburg
1
2
24/04/2021
12:00
Astoria Walldorf
FSV Frankfurt
3
1
24/04/2021
12:00
TSV Steinbach
Gießen
4
0
24/04/2021
12:00
Bayern Alzenau
Pirmasens
2
5
21/04/2021
17:30
Wuppertaler SV
Wegberg-Beeck
4
0
14/04/2021
17:30
Straelen
Koln II
0
3
14/04/2021
17:30
Fortuna Köln
Rot Weiss Ahlen
1
1
07/04/2021
17:30
Rot-Weiß Oberhausen
Bonner SC
2
1
07/04/2021
17:30
Fortuna Düsseldorf II
Lippstadt 08
1
1
07/04/2021
17:30
Bergisch Gladbach
Sportfreunde Lotte
0
2
07/04/2021
17:30
Homberg
Alemannia Aachen
0
2
07/04/2021
17:00
Schalke 04 II
Wiedenbrück
2
1
07/04/2021
16:30
Rödinghausen
Rot-Weiss Essen
1
1
07/04/2021
16:30
Preußen Münster
Borussia Dortmund II
1
1
19/05/2021
16:00
Lippstadt 08
Borussia M'gladbach II
1
0
12/05/2021
17:30
Fortuna Düsseldorf II
Preußen Münster
2
4
08/05/2021
12:00
Elversberg
Kickers Offenbach
3
0
08/05/2021
12:00
TuS RW Koblenz
Sonnenhof Großaspach
3
0
08/05/2021
12:00
TSV Steinbach
Eintracht Stadtallendorf
2
1
08/05/2021
12:00
Stuttgart II
Bayern Alzenau
3
2
08/05/2021
12:00
Gießen
Ulm
1
2
08/05/2021
12:00
Pirmasens
Aalen
2
0
08/05/2021
12:00
Astoria Walldorf
Mainz 05 II
4
2
08/05/2021
12:00
FSV Frankfurt
Bahlinger SC
4
2
08/05/2021
12:00
Homburg
Hoffenheim II
1
1
08/05/2021
12:00
Schott Mainz
Freiburg II
0
2
08/05/2021
12:00
Hessen Kassel
Balingen
2
2
24/04/2021
12:00
Rot Weiss Ahlen
Rot-Weiß Oberhausen
1
1
24/04/2021
12:00
Borussia Dortmund II
Schalke 04 II
3
3
24/04/2021
12:00
Bonner SC
Bergisch Gladbach
1
2
24/04/2021
12:00
Wiedenbrück
Straelen
2
0
24/04/2021
12:00
Rot-Weiss Essen
Homberg
4
1
24/04/2021
12:00
Sportfreunde Lotte
Wuppertaler SV
1
0
24/04/2021
12:00
Wegberg-Beeck
Fortuna Köln
1
3
23/04/2021
17:30
Koln II
Alemannia Aachen
0
2
18/05/2021
17:00
Ulm
TSV Steinbach
2
1
21/04/2021
16:30
Elversberg
Aalen
2
1
21/04/2021
15:00
Hessen Kassel
Bahlinger SC
1
1
20/04/2021
17:00
Pirmasens
FSV Frankfurt
0
1
20/04/2021
17:00
Schott Mainz
Kickers Offenbach
2
4
20/04/2021
17:00
Eintracht Stadtallendorf
Sonnenhof Großaspach
0
2
20/04/2021
17:00
TuS RW Koblenz
Astoria Walldorf
3
2
20/04/2021
16:00
Bayern Alzenau
Freiburg II
1
3
20/04/2021
16:00
Gießen
Balingen
3
0
20/04/2021
16:00
Homburg
Mainz 05 II
2
2
20/04/2021
12:00
Stuttgart II
Hoffenheim II
2
1
04/04/2021
13:00
Borussia Dortmund II
Fortuna Köln
1
0
03/04/2021
12:00
Koln II
Bergisch Gladbach
2
1
03/04/2021
12:00
Alemannia Aachen
Straelen
2
3
03/04/2021
12:00
Wuppertaler SV
Homberg
2
1
03/04/2021
12:00
Wegberg-Beeck
Lippstadt 08
0
0
03/04/2021
12:00
Rot Weiss Ahlen
Fortuna Düsseldorf II
1
1
03/04/2021
12:00
Rot-Weiss Essen
Schalke 04 II
5
0
03/04/2021
12:00
Wiedenbrück
Rot-Weiß Oberhausen
2
1
01/04/2021
15:00
Bonner SC
Borussia M'gladbach II
2
0
01/04/2021
15:00
Sportfreunde Lotte
Rödinghausen
1
1
05/05/2021
16:30
Preußen Münster
Lippstadt 08
4
0
04/05/2021
17:00
Aalen
Astoria Walldorf
2
1
04/05/2021
17:00
Mainz 05 II
FSV Frankfurt
1
3
04/05/2021
17:00
Pirmasens
Ulm
0
2
04/05/2021
17:00
Hoffenheim II
Hessen Kassel
1
1
04/05/2021
17:00
Kickers Offenbach
Homburg
3
2
04/05/2021
17:00
TSV Steinbach
Schott Mainz
4
0
04/05/2021
17:00
Sonnenhof Großaspach
Elversberg
1
2
04/05/2021
16:00
Bayern Alzenau
Gießen
1
1
04/05/2021
16:00
Fortuna Köln
Fortuna Düsseldorf II
2
0
04/05/2021
16:00
Balingen
Eintracht Stadtallendorf
0
4
04/05/2021
16:00
Bahlinger SC
TuS RW Koblenz
2
1
04/05/2021
12:00
Freiburg II
Stuttgart II
3
1
18/04/2021
12:00
Rot-Weiß Oberhausen
Borussia Dortmund II
0
1
17/04/2021
13:30
Wuppertaler SV
Koln II
2
0
17/04/2021
12:00
Straelen
Rot-Weiss Essen
0
2
17/04/2021
12:00
Bergisch Gladbach
Wiedenbrück
0
0
17/04/2021
12:00
Rödinghausen
Bonner SC
0
0
17/04/2021
12:00
Borussia M'gladbach II
Rot Weiss Ahlen
1
0
17/04/2021
12:00
Homberg
Sportfreunde Lotte
3
1
17/04/2021
12:00
Alemannia Aachen
Wegberg-Beeck
1
1
02/05/2021
12:00
Rot-Weiss Essen
Lippstadt 08
5
0
14/04/2021
16:00
Wuppertaler SV
Borussia M'gladbach II
0
1
06/04/2021
17:00
Eintracht Stadtallendorf
TuS RW Koblenz
0
2
30/03/2021
15:30
Bayern Alzenau
Bahlinger SC
2
3
24/03/2021
16:00
Bonner SC
Borussia Dortmund II
1
3
14/03/2021
13:00
Freiburg II
Sonnenhof Großaspach
3
0
13/03/2021
13:00
TSV Steinbach
Kickers Offenbach
4
0
13/03/2021
13:00
Schott Mainz
FSV Frankfurt
0
1
13/03/2021
13:00
Stuttgart II
Astoria Walldorf
3
1
13/03/2021
13:00
Gießen
Aalen
0
0
13/03/2021
13:00
Ulm
Mainz 05 II
3
1
13/03/2021
13:00
Balingen
Hoffenheim II
0
1
13/03/2021
13:00
Pirmasens
Homburg
1
1
13/03/2021
13:00
Hessen Kassel
Elversberg
0
2
03/03/2021
17:00
Alemannia Aachen
Preußen Münster
1
4
20/02/2021
13:30
Wiedenbrück
Rot Weiss Ahlen
0
0
20/02/2021
13:00
Sportfreunde Lotte
Fortuna Düsseldorf II
1
1
20/02/2021
13:00
Homberg
Rot-Weiß Oberhausen
2
2
20/02/2021
13:00
Straelen
Schalke 04 II
2
0
20/02/2021
13:00
Bergisch Gladbach
Rödinghausen
1
1
20/02/2021
13:00
Koln II
Fortuna Köln
1
2
01/05/2021
12:00
Schott Mainz
Balingen
2
1
01/05/2021
12:00
Ulm
Bayern Alzenau
0
0
01/05/2021
12:00
Pirmasens
Astoria Walldorf
0
2
01/05/2021
12:00
FSV Frankfurt
Aalen
0
2
01/05/2021
12:00
TuS RW Koblenz
Mainz 05 II
2
2
01/05/2021
12:00
Elversberg
Bahlinger SC
4
3
01/05/2021
12:00
Hessen Kassel
Kickers Offenbach
0
4
01/05/2021
12:00
Homburg
Sonnenhof Großaspach
2
1
01/05/2021
12:00
Eintracht Stadtallendorf
Hoffenheim II
1
2
01/05/2021
12:00
Gießen
Freiburg II
1
2
30/04/2021
15:00
TSV Steinbach
Stuttgart II
1
0
10/04/2021
12:00
Wiedenbrück
Rödinghausen
0
2
10/04/2021
12:00
Rot-Weiss Essen
Bergisch Gladbach
4
0
10/04/2021
12:00
Sportfreunde Lotte
Straelen
0
0
10/04/2021
12:00
Koln II
Homberg
5
2
10/04/2021
12:00
Alemannia Aachen
Wuppertaler SV
0
2
10/04/2021
12:00
Wegberg-Beeck
Fortuna Düsseldorf II
2
0
10/04/2021
12:00
Rot Weiss Ahlen
Preußen Münster
2
3
10/04/2021
12:00
Bonner SC
Schalke 04 II
0
3
10/04/2021
12:00
Borussia M'gladbach II
Borussia Dortmund II
1
4
10/04/2021
12:00
Fortuna Köln
Lippstadt 08
1
0
30/04/2021
16:30
Fortuna Düsseldorf II
Wuppertaler SV
4
2
31/03/2021
17:30
Preußen Münster
Straelen
3
1
23/03/2021
18:00
FSV Frankfurt
Ulm
1
3
17/03/2021
17:00
Lippstadt 08
Alemannia Aachen
2
0
24/02/2021
18:30
Bonner SC
Wiedenbrück
1
2
23/02/2021
18:30
Schalke 04 II
Wegberg-Beeck
0
0
23/02/2021
18:30
Fortuna Köln
Homberg
0
0
21/02/2021
13:00
Hessen Kassel
Eintracht Stadtallendorf
3
1
20/02/2021
13:00
Homburg
Schott Mainz
2
1
20/02/2021
13:00
Sonnenhof Großaspach
Hoffenheim II
3
3
20/02/2021
13:00
Bahlinger SC
Balingen
2
0
20/02/2021
13:00
Mainz 05 II
TSV Steinbach
1
1
20/02/2021
13:00
Aalen
Freiburg II
1
3
20/02/2021
13:00
TuS RW Koblenz
Gießen
1
1
20/02/2021
13:00
Elversberg
Stuttgart II
4
0
20/02/2021
13:00
Kickers Offenbach
Pirmasens
1
0
20/02/2021
13:00
Bayern Alzenau
Astoria Walldorf
0
2
31/01/2021
14:00
Borussia Dortmund II
Sportfreunde Lotte
4
0
30/01/2021
13:00
Rot-Weiß Oberhausen
Rödinghausen
2
3
30/01/2021
13:00
Borussia M'gladbach II
Bergisch Gladbach
2
1
30/01/2021
13:00
Rot Weiss Ahlen
Koln II
2
4
14/04/2021
17:00
Sonnenhof Großaspach
Bayern Alzenau
2
2
20/03/2021
13:00
Astoria Walldorf
Schott Mainz
3
1
20/03/2021
13:00
Balingen
Pirmasens
0
0
20/03/2021
13:00
Aalen
Stuttgart II
1
0
20/03/2021
13:00
Bahlinger SC
Ulm
0
1
20/03/2021
13:00
Kickers Offenbach
Freiburg II
1
1
20/03/2021
13:00
Hoffenheim II
TSV Steinbach
1
1
20/03/2021
13:00
Gießen
Mainz 05 II
1
1
20/03/2021
13:00
Elversberg
Homburg
1
1
20/03/2021
13:00
TuS RW Koblenz
Hessen Kassel
3
0
20/03/2021
13:00
FSV Frankfurt
Eintracht Stadtallendorf
1
0
27/02/2021
13:00
Rödinghausen
Straelen
0
1
27/02/2021
13:00
Bergisch Gladbach
Wegberg-Beeck
3
0
27/02/2021
13:00
Fortuna Köln
Sportfreunde Lotte
2
2
27/02/2021
13:00
Preußen Münster
Koln II
3
2
27/02/2021
13:00
Borussia M'gladbach II
Alemannia Aachen
1
2
27/02/2021
13:00
Rot-Weiß Oberhausen
Wuppertaler SV
3
0
27/02/2021
13:00
Lippstadt 08
Wiedenbrück
0
1
27/02/2021
13:00
Rot Weiss Ahlen
Bonner SC
1
2
27/02/2021
13:00
Schalke 04 II
Homberg
2
0
26/02/2021
18:00
Fortuna Düsseldorf II
Rot-Weiss Essen
3
0
13/04/2021
17:00
Elversberg
Eintracht Stadtallendorf
4
1
24/03/2021
18:30
Schalke 04 II
Bergisch Gladbach
0
2
24/03/2021
18:30
Borussia M'gladbach II
Homberg
0
2
24/03/2021
18:30
Rot Weiss Ahlen
Rot-Weiss Essen
2
1
24/03/2021
17:00
Preußen Münster
Wuppertaler SV
2
0
24/03/2021
17:00
Fortuna Köln
Alemannia Aachen
2
2
10/03/2021
18:30
Rödinghausen
Wegberg-Beeck
1
1
10/03/2021
17:00
Fortuna Düsseldorf II
Koln II
3
2
06/03/2021
13:00
Gießen
Astoria Walldorf
3
0
06/03/2021
13:00
FSV Frankfurt
Stuttgart II
0
2
06/03/2021
13:00
Hoffenheim II
Pirmasens
1
1
06/03/2021
13:00
TuS RW Koblenz
Schott Mainz
1
0
06/03/2021
13:00
Homburg
Hessen Kassel
1
2
06/03/2021
13:00
Kickers Offenbach
Balingen
1
0
06/03/2021
13:00
Sonnenhof Großaspach
TSV Steinbach
0
4
06/03/2021
13:00
Bahlinger SC
Freiburg II
3
2
06/03/2021
13:00
Mainz 05 II
Bayern Alzenau
2
1
06/03/2021
13:00
Aalen
Ulm
0
1
03/03/2021
17:00
Lippstadt 08
Sportfreunde Lotte
1
2
24/02/2021
18:30
Rot-Weiß Oberhausen
Straelen
1
0
14/02/2021
14:00
Borussia Dortmund II
Wiedenbrück
2
2
11/04/2021
12:00
Freiburg II
TSV Steinbach
1
0
10/04/2021
12:00
Pirmasens
TuS RW Koblenz
1
1
10/04/2021
12:00
Schott Mainz
Bahlinger SC
3
1
10/04/2021
12:00
Homburg
Astoria Walldorf
3
1
10/04/2021
12:00
Elversberg
FSV Frankfurt
2
2
10/04/2021
12:00
Stuttgart II
Sonnenhof Großaspach
0
2
10/04/2021
12:00
Gießen
Kickers Offenbach
0
2
10/04/2021
12:00
Eintracht Stadtallendorf
Mainz 05 II
3
2
10/04/2021
12:00
Ulm
Hoffenheim II
4
1
10/04/2021
12:00
Bayern Alzenau
Balingen
2
3
10/04/2021
12:00
Hessen Kassel
Aalen
1
1
20/03/2021
14:30
Koln II
Schalke 04 II
5
2
20/03/2021
13:00
Rot-Weiss Essen
Borussia M'gladbach II
4
0
20/03/2021
13:00
Wiedenbrück
Preußen Münster
1
1
20/03/2021
13:00
Bonner SC
Fortuna Köln
1
2
20/03/2021
13:00
Borussia Dortmund II
Lippstadt 08
2
0
20/03/2021
13:00
Wegberg-Beeck
Rot Weiss Ahlen
2
1
20/03/2021
13:00
Homberg
Straelen
1
1
20/03/2021
13:00
Wuppertaler SV
Bergisch Gladbach
2
0
20/03/2021
13:00
Alemannia Aachen
Rödinghausen
0
0
20/03/2021
13:00
Sportfreunde Lotte
Rot-Weiß Oberhausen
1
0
06/04/2021
15:30
Bayern Alzenau
FSV Frankfurt
1
2
30/03/2021
17:00
Pirmasens
Eintracht Stadtallendorf
2
0
10/03/2021
13:00
Freiburg II
Astoria Walldorf
3
1
09/03/2021
17:30
Schott Mainz
Hessen Kassel
1
0
03/03/2021
18:00
Ulm
TuS RW Koblenz
1
1
24/02/2021
14:30
Gießen
Elversberg
0
2
24/02/2021
13:00
TSV Steinbach
Aalen
3
3
14/02/2021
13:00
Stuttgart II
Homburg
2
2
13/02/2021
13:00
Hoffenheim II
Bahlinger SC
0
4
13/02/2021
13:00
Kickers Offenbach
Sonnenhof Großaspach
3
1
12/02/2021
14:00
Balingen
Mainz 05 II
2
5
23/01/2021
13:00
Schalke 04 II
Rot-Weiß Oberhausen
0
1
23/01/2021
13:00
Wegberg-Beeck
Wiedenbrück
2
0
23/01/2021
13:00
Rot-Weiss Essen
Bonner SC
2
0
23/01/2021
13:00
Koln II
Borussia Dortmund II
0
3
23/01/2021
13:00
Alemannia Aachen
Rot Weiss Ahlen
0
0
23/01/2021
13:00
Wuppertaler SV
Lippstadt 08
3
1
23/01/2021
13:00
Homberg
Fortuna Düsseldorf II
3
1
23/01/2021
13:00
Straelen
Fortuna Köln
0
2
23/01/2021
13:00
Bergisch Gladbach
Preußen Münster
0
1
23/01/2021
13:00
Rödinghausen
Borussia M'gladbach II
2
0
04/04/2021
12:00
Mainz 05 II
Schott Mainz
3
1
03/04/2021
12:00
Bahlinger SC
Stuttgart II
1
0
03/04/2021
12:00
FSV Frankfurt
Homburg
0
0
03/04/2021
12:00
Astoria Walldorf
Hessen Kassel
1
2
03/04/2021
12:00
Aalen
Eintracht Stadtallendorf
2
1
03/04/2021
12:00
TSV Steinbach
Pirmasens
1
1
03/04/2021
12:00
Sonnenhof Großaspach
Gießen
1
1
03/04/2021
12:00
Kickers Offenbach
Ulm
1
0
03/04/2021
12:00
Hoffenheim II
Bayern Alzenau
4
2
03/04/2021
12:00
Balingen
Freiburg II
0
1
03/04/2021
12:00
TuS RW Koblenz
Elversberg
1
1
13/03/2021
13:00
Straelen
Wegberg-Beeck
0
0
13/03/2021
13:00
Rot-Weiß Oberhausen
Koln II
3
2
13/03/2021
13:00
Borussia M'gladbach II
Sportfreunde Lotte
3
3
13/03/2021
13:00
Preußen Münster
Rot-Weiss Essen
1
0
13/03/2021
13:00
Fortuna Köln
Wiedenbrück
0
2
13/03/2021
13:00
Fortuna Düsseldorf II
Bonner SC
1
1
13/03/2021
13:00
Rot Weiss Ahlen
Borussia Dortmund II
1
1
13/03/2021
13:00
Bergisch Gladbach
Homberg
0
2
13/03/2021
13:00
Rödinghausen
Wuppertaler SV
1
1
13/03/2021
13:00
Schalke 04 II
Alemannia Aachen
2
2
30/03/2021
17:00
Kickers Offenbach
FSV Frankfurt
0
0
03/02/2021
17:30
Sonnenhof Großaspach
Astoria Walldorf
2
1
03/02/2021
13:00
TSV Steinbach
Homburg
2
1
03/02/2021
13:00
Bahlinger SC
Aalen
0
0
02/02/2021
18:00
Bayern Alzenau
Eintracht Stadtallendorf
1
1
02/02/2021
18:00
Ulm
Schott Mainz
1
1
02/02/2021
18:00
Mainz 05 II
Pirmasens
1
2
02/02/2021
18:00
Hoffenheim II
TuS RW Koblenz
0
2
02/02/2021
16:30
Balingen
Elversberg
1
1
02/02/2021
14:00
Gießen
Stuttgart II
0
0
02/02/2021
13:00
Freiburg II
Hessen Kassel
1
1
29/11/2020
13:00
Alemannia Aachen
Rot-Weiss Essen
1
1
29/11/2020
13:00
Bergisch Gladbach
Borussia Dortmund II
0
3
28/11/2020
13:00
Preußen Münster
Wegberg-Beeck
0
0
28/11/2020
13:00
Rödinghausen
Rot Weiss Ahlen
2
0
28/11/2020
13:00
Homberg
Bonner SC
3
1
28/11/2020
13:00
Wuppertaler SV
Wiedenbrück
0
1
28/11/2020
13:00
Koln II
Sportfreunde Lotte
2
0
28/11/2020
13:00
Borussia M'gladbach II
Fortuna Köln
0
0
28/11/2020
13:00
Schalke 04 II
Lippstadt 08
6
2
28/11/2020
13:00
Rot-Weiß Oberhausen
Fortuna Düsseldorf II
1
0
27/03/2021
13:00
Ulm
Sonnenhof Großaspach
1
1
27/03/2021
13:00
Bayern Alzenau
Kickers Offenbach
1
3
27/03/2021
13:00
Freiburg II
Hoffenheim II
2
0
27/03/2021
13:00
TSV Steinbach
Balingen
1
1
27/03/2021
13:00
Pirmasens
Elversberg
1
2
27/03/2021
13:00
Gießen
Bahlinger SC
1
1
27/03/2021
13:00
Homburg
TuS RW Koblenz
2
1
27/03/2021
13:00
Hessen Kassel
FSV Frankfurt
2
1
27/03/2021
13:00
Eintracht Stadtallendorf
Astoria Walldorf
0
6
27/03/2021
13:00
Schott Mainz
Aalen
1
1
27/03/2021
13:00
Stuttgart II
Mainz 05 II
2
3
07/03/2021
13:00
Rot-Weiss Essen
Fortuna Köln
2
0
06/03/2021
14:00
Koln II
Borussia M'gladbach II
2
0
06/03/2021
13:00
Bonner SC
Lippstadt 08
0
0
06/03/2021
13:00
Rot-Weiß Oberhausen
Alemannia Aachen
3
1
06/03/2021
13:00
Wuppertaler SV
Schalke 04 II
2
0
06/03/2021
13:00
Homberg
Rödinghausen
0
2
06/03/2021
13:00
Straelen
Bergisch Gladbach
3
1
06/03/2021
13:00
Wegberg-Beeck
Borussia Dortmund II
0
2
06/03/2021
13:00
Sportfreunde Lotte
Preußen Münster
1
1
06/03/2021
13:00
Wiedenbrück
Fortuna Düsseldorf II
0
2
17/03/2021
18:30
Rot-Weiss Essen
Borussia Dortmund II
1
1
03/03/2021
17:00
Wuppertaler SV
Fortuna Köln
2
0
28/02/2021
13:00
Freiburg II
Mainz 05 II
3
1
28/02/2021
13:00
Stuttgart II
TuS RW Koblenz
2
1
27/02/2021
13:00
Schott Mainz
Elversberg
0
6
27/02/2021
13:00
Gießen
FSV Frankfurt
0
1
27/02/2021
13:00
Ulm
Astoria Walldorf
1
0
27/02/2021
13:00
Bayern Alzenau
Aalen
0
1
27/02/2021
13:00
TSV Steinbach
Bahlinger SC
2
0
27/02/2021
13:00
Balingen
Sonnenhof Großaspach
1
1
27/02/2021
13:00
Hoffenheim II
Kickers Offenbach
0
1
27/02/2021
13:00
Pirmasens
Hessen Kassel
3
2
27/02/2021
13:00
Eintracht Stadtallendorf
Homburg
1
2
06/02/2021
13:00
Alemannia Aachen
Fortuna Düsseldorf II
0
2
06/02/2021
13:00
Sportfreunde Lotte
Rot Weiss Ahlen
1
1
06/02/2021
13:00
Bergisch Gladbach
Rot-Weiß Oberhausen
0
2
06/02/2021
13:00
Rödinghausen
Schalke 04 II
2
1
06/02/2021
13:00
Wegberg-Beeck
Bonner SC
0
2
06/02/2021
13:00
Straelen
Borussia M'gladbach II
1
2
06/02/2021
13:00
Homberg
Preußen Münster
0
1
06/02/2021
13:00
Koln II
Lippstadt 08
2
1
16/03/2021
18:00
FSV Frankfurt
TSV Steinbach
1
1
30/01/2021
13:00
Astoria Walldorf
Balingen
3
1
30/01/2021
13:00
TuS RW Koblenz
Freiburg II
1
3
30/01/2021
13:00
Elversberg
Bayern Alzenau
3
3
30/01/2021
13:00
Homburg
Ulm
4
4
30/01/2021
13:00
Hessen Kassel
Gießen
1
1
30/01/2021
13:00
Eintracht Stadtallendorf
Stuttgart II
1
5
30/01/2021
13:00
Schott Mainz
Pirmasens
1
1
30/01/2021
13:00
Bahlinger SC
Sonnenhof Großaspach
1
0
30/01/2021
13:00
Mainz 05 II
Kickers Offenbach
1
1
30/01/2021
13:00
Aalen
Hoffenheim II
3
1
27/01/2021
13:00
Koln II
Bonner SC
1
1
19/12/2020
13:00
Borussia M'gladbach II
Rot-Weiß Oberhausen
1
1
19/12/2020
13:00
Preußen Münster
Schalke 04 II
1
1
19/12/2020
13:00
Fortuna Köln
Rödinghausen
3
2
19/12/2020
13:00
Fortuna Düsseldorf II
Bergisch Gladbach
5
2
19/12/2020
13:00
Lippstadt 08
Straelen
1
1
19/12/2020
13:00
Rot Weiss Ahlen
Homberg
5
1
19/12/2020
13:00
Borussia Dortmund II
Wuppertaler SV
3
0
19/12/2020
13:00
Wiedenbrück
Sportfreunde Lotte
0
0
19/12/2020
13:00
Rot-Weiss Essen
Wegberg-Beeck
3
2
10/03/2021
13:00
Borussia M'gladbach II
Schalke 04 II
0
1
03/03/2021
18:00
FSV Frankfurt
Freiburg II
2
2
07/02/2021
13:00
Sonnenhof Großaspach
Pirmasens
7
1
07/02/2021
13:00
Astoria Walldorf
TSV Steinbach
1
2
06/02/2021
13:00
Homburg
Gießen
1
1
06/02/2021
13:00
Hessen Kassel
Stuttgart II
0
4
06/02/2021
13:00
Bayern Alzenau
TuS RW Koblenz
2
3
06/02/2021
13:00
Eintracht Stadtallendorf
Schott Mainz
1
2
06/02/2021
13:00
Bahlinger SC
Kickers Offenbach
1
6
06/02/2021
13:00
Mainz 05 II
Hoffenheim II
0
1
06/02/2021
13:00
Aalen
Balingen
0
2
06/02/2021
13:00
Elversberg
Ulm
0
2
17/01/2021
14:00
Borussia Dortmund II
Alemannia Aachen
2
1
16/01/2021
13:00
Rot Weiss Ahlen
Wuppertaler SV
0
1
16/01/2021
13:00
Bonner SC
Sportfreunde Lotte
0
1
16/01/2021
13:00
Rot-Weiß Oberhausen
Wegberg-Beeck
5
0
16/01/2021
13:00
Wiedenbrück
Rot-Weiss Essen
0
0
16/01/2021
13:00
Preußen Münster
Rödinghausen
2
0
16/01/2021
13:00
Fortuna Köln
Bergisch Gladbach
3
0
16/01/2021
13:00
Fortuna Düsseldorf II
Straelen
0
2
16/01/2021
13:00
Lippstadt 08
Homberg
3
1
02/03/2021
16:00
Homburg
Kickers Offenbach
1
2
20/02/2021
13:00
Wegberg-Beeck
Alemannia Aachen
2
3
16/01/2021
13:00
FSV Frankfurt
Mainz 05 II
2
1
16/01/2021
13:00
Gießen
Bayern Alzenau
1
0
16/01/2021
13:00
Stuttgart II
Freiburg II
1
2
16/01/2021
13:00
Ulm
Pirmasens
4
0
16/01/2021
13:00
Astoria Walldorf
Aalen
1
0
16/01/2021
13:00
Schott Mainz
TSV Steinbach
1
3
16/01/2021
13:00
Eintracht Stadtallendorf
Balingen
0
3
16/01/2021
13:00
Hessen Kassel
Hoffenheim II
2
2
16/01/2021
13:00
Elversberg
Sonnenhof Großaspach
4
0
16/01/2021
13:00
TuS RW Koblenz
Bahlinger SC
1
0
16/12/2020
13:00
Borussia Dortmund II
Rot-Weiß Oberhausen
2
2
09/12/2020
18:30
Rot-Weiss Essen
Straelen
4
1
14/11/2020
13:00
Rot Weiss Ahlen
Borussia M'gladbach II
1
2
14/11/2020
13:00
Bonner SC
Rödinghausen
1
0
14/11/2020
13:00
Lippstadt 08
Preußen Münster
0
4
14/11/2020
13:00
Fortuna Düsseldorf II
Fortuna Köln
3
2
14/11/2020
13:00
Koln II
Wuppertaler SV
1
0
14/11/2020
13:00
Sportfreunde Lotte
Homberg
0
2
14/11/2020
13:00
Wiedenbrück
Bergisch Gladbach
4
1
24/02/2021
17:00
Sonnenhof Großaspach
TuS RW Koblenz
0
2
23/02/2021
13:00
Freiburg II
Schott Mainz
4
1
20/01/2021
18:00
Kickers Offenbach
Elversberg
0
0
20/01/2021
18:00
Ulm
Gießen
2
3
20/01/2021
17:00
Eintracht Stadtallendorf
TSV Steinbach
0
1
20/01/2021
16:30
Balingen
Hessen Kassel
2
0
20/01/2021
13:00
Bahlinger SC
FSV Frankfurt
0
0
19/01/2021
18:00
Mainz 05 II
Astoria Walldorf
0
2
19/01/2021
18:00
Bayern Alzenau
Stuttgart II
1
4
19/01/2021
18:00
Hoffenheim II
Homburg
0
0
19/01/2021
18:00
Aalen
Pirmasens
1
1
21/11/2020
13:00
Straelen
Wiedenbrück
0
4
21/11/2020
13:00
Alemannia Aachen
Koln II
0
0
21/11/2020
13:00
Bergisch Gladbach
Bonner SC
2
0
21/11/2020
13:00
Rot-Weiß Oberhausen
Rot Weiss Ahlen
1
1
21/11/2020
13:00
Fortuna Köln
Wegberg-Beeck
2
2
21/11/2020
13:00
Preußen Münster
Fortuna Düsseldorf II
2
1
21/11/2020
13:00
Borussia M'gladbach II
Lippstadt 08
0
0
21/11/2020
13:00
Homberg
Rot-Weiss Essen
0
4
21/11/2020
13:00
Wuppertaler SV
Sportfreunde Lotte
2
0
21/11/2020
12:00
Schalke 04 II
Borussia Dortmund II
1
5
24/02/2021
17:00
Wuppertaler SV
Alemannia Aachen
1
0
17/02/2021
13:00
Stuttgart II
TSV Steinbach
2
0
27/01/2021
13:00
Borussia Dortmund II
Borussia M'gladbach II
5
1
16/12/2020
17:00
Mainz 05 II
TuS RW Koblenz
1
1
16/12/2020
17:00
Sonnenhof Großaspach
Homburg
1
1
16/12/2020
13:00
Bahlinger SC
Elversberg
2
2
15/12/2020
18:00
Bayern Alzenau
Ulm
0
4
15/12/2020
18:00
Hoffenheim II
Eintracht Stadtallendorf
2
0
15/12/2020
18:00
Balingen
Schott Mainz
4
0
15/12/2020
18:00
Aalen
FSV Frankfurt
1
2
15/12/2020
18:00
Kickers Offenbach
Hessen Kassel
5
1
15/12/2020
18:00
Astoria Walldorf
Pirmasens
0
2
15/12/2020
13:00
Freiburg II
Gießen
3
0
18/11/2020
18:30
Rödinghausen
Wiedenbrück
2
0
07/11/2020
13:00
Fortuna Düsseldorf II
Wegberg-Beeck
0
0
07/11/2020
13:00
Schalke 04 II
Bonner SC
2
1
07/11/2020
13:00
Bergisch Gladbach
Rot-Weiss Essen
0
2
07/11/2020
13:00
Straelen
Sportfreunde Lotte
2
1
07/11/2020
13:00
Homberg
Koln II
3
1
07/11/2020
13:00
Preußen Münster
Rot Weiss Ahlen
1
0
07/11/2020
13:00
Lippstadt 08
Fortuna Köln
2
2
23/02/2021
18:00
Pirmasens
Bayern Alzenau
1
1
09/01/2021
13:00
TuS RW Koblenz
Aalen
0
1
09/01/2021
13:00
Elversberg
Mainz 05 II
1
1
09/01/2021
13:00
Homburg
Bahlinger SC
0
1
09/01/2021
13:00
Ulm
Freiburg II
2
0
09/01/2021
13:00
Gießen
TSV Steinbach
2
1
09/01/2021
13:00
Stuttgart II
Balingen
2
3
09/01/2021
13:00
Eintracht Stadtallendorf
Kickers Offenbach
1
4
09/01/2021
13:00
FSV Frankfurt
Astoria Walldorf
2
0
09/01/2021
13:00
Hessen Kassel
Sonnenhof Großaspach
0
2
09/01/2021
13:00
Schott Mainz
Hoffenheim II
2
2
16/12/2020
18:00
Rot Weiss Ahlen
Fortuna Köln
0
3
04/11/2020
18:30
Rot-Weiss Essen
Rödinghausen
2
0
04/11/2020
18:30
Alemannia Aachen
Homberg
2
0
04/11/2020
18:30
Koln II
Straelen
2
0
04/11/2020
18:30
Sportfreunde Lotte
Bergisch Gladbach
2
2
04/11/2020
18:30
Bonner SC
Rot-Weiß Oberhausen
1
6
04/11/2020
18:30
Wiedenbrück
Schalke 04 II
2
2
04/11/2020
18:30
Wegberg-Beeck
Wuppertaler SV
2
1
04/11/2020
17:00
Lippstadt 08
Fortuna Düsseldorf II
1
3
03/11/2020
18:30
Borussia Dortmund II
Preußen Münster
2
0
01/11/2020
12:30
Optik Rathenow
Bischofswerdaer FV
2
0
01/11/2020
12:30
Germania Halberstadt
Babelsberg
2
2
01/11/2020
12:30
Chemie Leipzig
Chemnitzer FC
2
0
01/11/2020
12:30
Energie Cottbus
Luckenwalde
1
1
01/11/2020
12:30
ZFC Meuselwitz
BFC Dynamo
1
1
01/11/2020
12:30
Altglienicke
Carl Zeiss Jena
5
2
31/10/2020
12:30
Lichtenberg
Hertha BSC II
1
1
17/02/2021
13:00
Homburg
Freiburg II
1
3
12/12/2020
13:00
Eintracht Stadtallendorf
Ulm
0
3
12/12/2020
13:00
Hessen Kassel
Bayern Alzenau
3
0
12/12/2020
13:00
Elversberg
TSV Steinbach
2
2
12/12/2020
13:00
TuS RW Koblenz
Balingen
3
2
12/12/2020
13:00
FSV Frankfurt
Hoffenheim II
5
2
12/12/2020
13:00
Aalen
Sonnenhof Großaspach
0
0
12/12/2020
13:00
Mainz 05 II
Bahlinger SC
3
0
12/12/2020
13:00
Schott Mainz
Gießen
0
2
11/12/2020
18:00
Astoria Walldorf
Kickers Offenbach
0
0
11/12/2020
17:30
Pirmasens
Stuttgart II
0
0
06/12/2020
14:00
Fortuna Düsseldorf II
Schalke 04 II
0
1
05/12/2020
13:00
Preußen Münster
Borussia M'gladbach II
1
2
05/12/2020
13:00
Lippstadt 08
Rödinghausen
1
0
05/12/2020
13:00
Bonner SC
Wuppertaler SV
3
3
05/12/2020
13:00
Borussia Dortmund II
Straelen
5
1
05/12/2020
13:00
Rot Weiss Ahlen
Bergisch Gladbach
1
1
05/12/2020
13:00
Rot-Weiss Essen
Koln II
3
1
05/12/2020
13:00
Wiedenbrück
Alemannia Aachen
0
1
04/12/2020
18:30
Wegberg-Beeck
Sportfreunde Lotte
2
0
04/12/2020
17:00
Fortuna Köln
Rot-Weiß Oberhausen
1
0
24/01/2021
13:00
Homburg
Balingen
1
0
24/01/2021
13:00
TuS RW Koblenz
Kickers Offenbach
0
0
24/01/2021
13:00
Pirmasens
Gießen
1
2
24/01/2021
13:00
Stuttgart II
Ulm
0
1
23/01/2021
13:00
Aalen
Mainz 05 II
1
2
23/01/2021
13:00
Astoria Walldorf
Bahlinger SC
0
2
23/01/2021
13:00
FSV Frankfurt
Sonnenhof Großaspach
1
0
23/01/2021
13:00
Elversberg
Hoffenheim II
4
2
23/01/2021
13:00
Hessen Kassel
TSV Steinbach
2
1
23/01/2021
13:00
Eintracht Stadtallendorf
Freiburg II
1
1
23/01/2021
13:00
Schott Mainz
Bayern Alzenau
1
1
25/11/2020
18:30
Wiedenbrück
Homberg
0
0
25/11/2020
18:30
Rot-Weiss Essen
Wuppertaler SV
6
1
25/11/2020
18:30
Bonner SC
Straelen
0
1
25/11/2020
18:30
Rot Weiss Ahlen
Schalke 04 II
1
1
25/11/2020
18:30
Wegberg-Beeck
Koln II
0
4
25/11/2020
17:00
Lippstadt 08
Rot-Weiß Oberhausen
1
1
25/11/2020
17:00
Sportfreunde Lotte
Alemannia Aachen
1
0
25/11/2020
17:00
Fortuna Köln
Preußen Münster
2
0
25/11/2020
16:30
Borussia Dortmund II
Rödinghausen
1
2
25/11/2020
14:30
Fortuna Düsseldorf II
Borussia M'gladbach II
2
1
12/01/2021
18:00
Mainz 05 II
Gießen
2
1
21/10/2020
16:30
Werder Bremen II
Oberneuland
4
1
07/10/2020
17:30
Altona 93
Teutonia Hamburg
1
4
07/10/2020
17:00
Schwarz-Weiß Rehden
Borussia Hildesheim
2
0
07/10/2020
17:00
Hannover 96 II
Jeddeloh
1
2
07/10/2020
17:00
St. Pauli II
Phönix Lübeck
0
3
07/10/2020
17:00
Havelse
Wolfsburg II
3
1
07/10/2020
14:30
LSK Hansa
Eintracht Norderstedt
1
1
07/10/2020
14:30
Holstein Kiel II
Heider SV
2
1
07/10/2020
14:30
Atlas Delmenhorst
HSC Hannover
0
2
06/10/2020
17:00
Hamburger SV II
Drochtersen / Assel
0
2
04/10/2020
12:00
Stuttgart II
Aalen
2
2
03/10/2020
12:30
Freiburg II
Kickers Offenbach
2
2
03/10/2020
12:00
Homberg
Schalke 04 II
1
2
03/10/2020
12:00
Schott Mainz
Astoria Walldorf
3
1
03/10/2020
12:00
Hessen Kassel
TuS RW Koblenz
1
1
03/10/2020
12:00
Straelen
Rödinghausen
2
2
03/10/2020
12:00
Bonner SC
Rot Weiss Ahlen
3
2
03/10/2020
12:00
TSV Steinbach
Hoffenheim II
2
0
03/10/2020
12:00
Eintracht Stadtallendorf
FSV Frankfurt
0
1
03/10/2020
12:00
Pirmasens
Balingen
0
0
03/10/2020
12:00
Ulm
Bahlinger SC
5
1
03/10/2020
12:00
Bayern Alzenau
Sonnenhof Großaspach
1
0
03/10/2020
12:00
Wegberg-Beeck
Bergisch Gladbach
0
2
03/10/2020
12:00
Sportfreunde Lotte
Fortuna Köln
1
0
03/10/2020
12:00
Koln II
Preußen Münster
1
0
03/10/2020
12:00
Alemannia Aachen
Borussia M'gladbach II
2
1
03/10/2020
12:00
Wuppertaler SV
Rot-Weiß Oberhausen
3
0
03/10/2020
12:00
Homburg
Elversberg
1
2
02/10/2020
17:30
Rot-Weiss Essen
Fortuna Düsseldorf II
2
0
02/10/2020
17:30
Wiedenbrück
Lippstadt 08
0
0
23/09/2020
17:30
Tennis Borussia
Germania Halberstadt
1
1
23/09/2020
17:30
Luckenwalde
BAK '07
1
1
23/09/2020
17:00
Bischofswerdaer FV
Hertha BSC II
1
1
23/09/2020
17:00
Energie Cottbus
Union Fürstenwalde
3
1
23/09/2020
17:00
Optik Rathenow
Lokomotive Leipzig
2
2
23/09/2020
17:00
Chemnitzer FC
BFC Dynamo
0
1
23/09/2020
17:00
Altglienicke
Babelsberg
1
1
23/09/2020
17:00
ZFC Meuselwitz
Viktoria Berlin
0
3
23/09/2020
14:30
Chemie Leipzig
Carl Zeiss Jena
0
2
23/09/2020
14:30
Lichtenberg
Auerbach
3
2
12/01/2021
18:00
Schott Mainz
Sonnenhof Großaspach
0
3
22/12/2020
16:30
Borussia Dortmund II
Fortuna Düsseldorf II
1
1
02/12/2020
18:30
Wuppertaler SV
Straelen
0
3
02/12/2020
17:30
Wiedenbrück
Borussia M'gladbach II
0
4
01/11/2020
13:00
Teutonia Hamburg
Weiche Flensburg
1
2
01/11/2020
13:00
HSC Hannover
Oberneuland
1
3
01/11/2020
13:00
Holstein Kiel II
Hamburger SV II
1
3
25/10/2020
13:00
TuS RW Koblenz
FSV Frankfurt
1
0
25/10/2020
13:00
Pirmasens
Freiburg II
0
4
25/10/2020
13:00
Wegberg-Beeck
Homberg
1
0
25/10/2020
12:30
ZFC Meuselwitz
Union Fürstenwalde
0
0
25/10/2020
12:30
Lichtenberg
Lokomotive Leipzig
3
2
25/10/2020
12:30
Optik Rathenow
Carl Zeiss Jena
1
3
25/10/2020
12:30
Chemnitzer FC
Luckenwalde
3
0
24/10/2020
14:00
Koln II
Rödinghausen
3
1
24/10/2020
13:30
Rot-Weiss Essen
Rot-Weiß Oberhausen
3
0
24/10/2020
12:30
Stuttgart II
Kickers Offenbach
2
2
24/10/2020
12:00
Hessen Kassel
Mainz 05 II
2
1
24/10/2020
12:00
Elversberg
Astoria Walldorf
4
1
24/10/2020
12:00
Gießen
Hoffenheim II
1
2
24/10/2020
12:00
Eintracht Stadtallendorf
Bahlinger SC
2
2
24/10/2020
12:00
Ulm
Balingen
3
0
24/10/2020
12:00
Homburg
Aalen
6
1
24/10/2020
12:00
Rot Weiss Ahlen
Lippstadt 08
1
1
24/10/2020
12:00
Sportfreunde Lotte
Schalke 04 II
0
0
24/10/2020
12:00
Bayern Alzenau
TSV Steinbach
1
3
24/10/2020
12:00
Alemannia Aachen
Bergisch Gladbach
3
2
24/10/2020
12:00
Bonner SC
Preußen Münster
1
2
24/10/2020
11:30
Energie Cottbus
BAK '07
0
3
24/10/2020
11:30
Auerbach
Germania Halberstadt
1
1
24/10/2020
11:30
Chemie Leipzig
Bischofswerdaer FV
5
1
23/10/2020
17:00
Viktoria Berlin
Babelsberg
3
0
09/01/2021
13:00
Straelen
Alemannia Aachen
0
0
22/12/2020
13:00
Freiburg II
Bayern Alzenau
0
1
16/12/2020
15:00
Borussia M'gladbach II
Bonner SC
2
0
01/11/2020
13:00
Sonnenhof Großaspach
Eintracht Stadtallendorf
3
2
31/10/2020
14:30
Schalke 04 II
Rot-Weiss Essen
1
1
31/10/2020
13:00
Rödinghausen
Sportfreunde Lotte
4
2
31/10/2020
13:00
Fortuna Köln
Borussia Dortmund II
1
2
31/10/2020
13:00
TSV Steinbach
Ulm
1
1
31/10/2020
13:00
FSV Frankfurt
Pirmasens
3
0
31/10/2020
13:00
Astoria Walldorf
TuS RW Koblenz
2
0
31/10/2020
13:00
Aalen
Elversberg
2
2
31/10/2020
13:00
Mainz 05 II
Homburg
1
1
31/10/2020
13:00
Bahlinger SC
Hessen Kassel
5
4
31/10/2020
13:00
Rot-Weiß Oberhausen
Wiedenbrück
3
3
31/10/2020
13:00
Bergisch Gladbach
Koln II
2
2
31/10/2020
13:00
Homberg
Wuppertaler SV
2
1
31/10/2020
13:00
Lippstadt 08
Wegberg-Beeck
1
2
31/10/2020
13:00
Fortuna Düsseldorf II
Rot Weiss Ahlen
4
1
30/10/2020
18:30
Kickers Offenbach
Schott Mainz
4
0
30/10/2020
17:30
Balingen
Gießen
1
1
30/10/2020
17:00
Hoffenheim II
Stuttgart II
0
3
28/10/2020
18:30
Luckenwalde
Optik Rathenow
1
1
28/10/2020
18:00
Lokomotive Leipzig
ZFC Meuselwitz
1
0
28/10/2020
18:00
Carl Zeiss Jena
Energie Cottbus
1
2
28/10/2020
18:00
Babelsberg
Auerbach
3
0
28/10/2020
18:00
Bischofswerdaer FV
Chemnitzer FC
0
3
28/10/2020
18:00
BFC Dynamo
Lichtenberg
3
0
28/10/2020
18:00
Germania Halberstadt
Chemie Leipzig
2
1
28/10/2020
13:00
BAK '07
Altglienicke
2
0
22/12/2020
18:00
Schott Mainz
TuS RW Koblenz
4
2
22/12/2020
18:00
Balingen
Kickers Offenbach
1
0
18/11/2020
17:00
Alemannia Aachen
Fortuna Köln
0
1
28/10/2020
13:30
Freiburg II
Bahlinger SC
4
3
14/10/2020
17:00
Astoria Walldorf
Gießen
1
2
27/09/2020
13:00
Holstein Kiel II
Teutonia Hamburg
0
1
27/09/2020
13:00
LSK Hansa
Altona 93
1
0
27/09/2020
12:00
St. Pauli II
Drochtersen / Assel
2
1
27/09/2020
12:00
Havelse
Jeddeloh
3
0
27/09/2020
11:00
Hamburger SV II
Heider SV
7
0
26/09/2020
14:00
Atlas Delmenhorst
Schwarz-Weiß Rehden
1
1
26/09/2020
12:00
Stuttgart II
FSV Frankfurt
1
1
26/09/2020
12:00
Bayern Alzenau
Mainz 05 II
3
1
26/09/2020
12:00
Hessen Kassel
Homburg
0
1
26/09/2020
12:00
Eintracht Stadtallendorf
Elversberg
1
2
26/09/2020
12:00
Werder Bremen II
Borussia Hildesheim
2
0
26/09/2020
11:00
Phönix Lübeck
Weiche Flensburg
0
1
26/09/2020
11:00
Hannover 96 II
Oberneuland
3
2
26/09/2020
11:00
Wolfsburg II
VfB Oldenburg
1
0
25/09/2020
17:00
Ulm
Aalen
0
2
25/09/2020
16:30
TSV Steinbach
Sonnenhof Großaspach
4
0
25/09/2020
16:00
Pirmasens
Hoffenheim II
0
2
23/09/2020
17:30
Sportfreunde Lotte
Lippstadt 08
2
2
23/09/2020
17:30
Wuppertaler SV
Preußen Münster
1
1
23/09/2020
17:30
Homberg
Borussia M'gladbach II
2
2
23/09/2020
17:30
Straelen
Rot-Weiß Oberhausen
1
1
23/09/2020
17:30
Wiedenbrück
Borussia Dortmund II
1
4
23/09/2020
17:30
Bergisch Gladbach
Schalke 04 II
1
1
23/09/2020
17:30
Wegberg-Beeck
Rödinghausen
0
2
23/09/2020
17:30
Rot-Weiss Essen
Rot Weiss Ahlen
3
2
23/09/2020
12:00
Koln II
Fortuna Düsseldorf II
0
0
06/09/2020
14:00
Chemnitzer FC
Union Fürstenwalde
3
2
06/09/2020
11:30
Bischofswerdaer FV
Lokomotive Leipzig
0
2
06/09/2020
11:30
Tennis Borussia
Viktoria Berlin
1
2
06/09/2020
11:30
Luckenwalde
BFC Dynamo
2
5
06/09/2020
11:30
Optik Rathenow
Babelsberg
1
1
06/09/2020
11:30
Energie Cottbus
Germania Halberstadt
0
2
05/09/2020
14:00
Chemie Leipzig
BAK '07
0
0
05/09/2020
12:00
Carl Zeiss Jena
Hertha BSC II
3
0
05/09/2020
11:30
Lichtenberg
ZFC Meuselwitz
1
1
05/09/2020
11:30
Altglienicke
Auerbach
2
1
22/12/2020
16:00
Sonnenhof Großaspach
Stuttgart II
0
3
22/12/2020
13:00
Rödinghausen
Alemannia Aachen
0
0
16/12/2020
18:30
Straelen
Homberg
3
1
16/12/2020
18:30
Bergisch Gladbach
Wuppertaler SV
1
0
18/11/2020
17:30
Borussia M'gladbach II
Rot-Weiss Essen
0
2
17/11/2020
17:00
Lippstadt 08
Borussia Dortmund II
0
4
25/10/2020
14:00
Oberneuland
Borussia Hildesheim
0
1
25/10/2020
13:00
VfB Oldenburg
Schwarz-Weiß Rehden
3
1
25/10/2020
13:00
Havelse
HSC Hannover
3
0
25/10/2020
13:00
St. Pauli II
Eintracht Norderstedt
3
0
24/10/2020
12:00
Heider SV
Teutonia Hamburg
2
0
24/10/2020
11:00
Wolfsburg II
Werder Bremen II
1
2
24/10/2020
11:00
Phönix Lübeck
Holstein Kiel II
2
1
23/10/2020
17:30
Drochtersen / Assel
LSK Hansa
2
0
21/10/2020
17:30
Rot-Weiß Oberhausen
Sportfreunde Lotte
3
1
21/10/2020
17:30
Schalke 04 II
Koln II
3
0
21/10/2020
17:30
Rot Weiss Ahlen
Wegberg-Beeck
2
2
21/10/2020
17:30
Fortuna Köln
Bonner SC
4
1
21/10/2020
17:30
Preußen Münster
Wiedenbrück
2
1
21/10/2020
17:00
Balingen
Bayern Alzenau
2
1
21/10/2020
17:00
TSV Steinbach
Freiburg II
2
4
21/10/2020
17:00
TuS RW Koblenz
Pirmasens
0
2
21/10/2020
17:00
Mainz 05 II
Eintracht Stadtallendorf
2
0
20/10/2020
17:00
Kickers Offenbach
Gießen
1
0
20/10/2020
17:00
FSV Frankfurt
Elversberg
1
5
20/10/2020
17:00
Astoria Walldorf
Homburg
2
3
20/10/2020
17:00
Aalen
Hessen Kassel
1
1
20/10/2020
17:00
Hoffenheim II
Ulm
2
1
20/10/2020
14:30
Bahlinger SC
Schott Mainz
4
3
18/10/2020
11:30
Germania Halberstadt
Viktoria Berlin
1
2
18/10/2020
11:30
Carl Zeiss Jena
Chemnitzer FC
2
1
18/10/2020
11:30
Hertha BSC II
Energie Cottbus
0
0
18/10/2020
11:30
Union Fürstenwalde
Lichtenberg
2
0
17/10/2020
11:30
Luckenwalde
Bischofswerdaer FV
2
0
17/10/2020
11:30
BAK '07
Optik Rathenow
3
1
17/10/2020
11:30
Auerbach
Chemie Leipzig
0
2
16/10/2020
17:00
Babelsberg
ZFC Meuselwitz
3
1
16/10/2020
17:00
Lokomotive Leipzig
Tennis Borussia
4
0
19/12/2020
13:00
Sonnenhof Großaspach
Mainz 05 II
0
0
19/12/2020
13:00
Pirmasens
Bahlinger SC
2
2
19/12/2020
13:00
Stuttgart II
Schott Mainz
8
1
19/12/2020
13:00
Gießen
Eintracht Stadtallendorf
1
1
19/12/2020
13:00
Ulm
Hessen Kassel
1
2
19/12/2020
13:00
Freiburg II
Elversberg
1
1
19/12/2020
13:00
TSV Steinbach
TuS RW Koblenz
2
1
19/12/2020
13:00
Hoffenheim II
Astoria Walldorf
3
0
19/12/2020
13:00
Kickers Offenbach
Aalen
0
2
19/12/2020
13:00
Bayern Alzenau
Homburg
2
2
13/12/2020
13:00
Rot-Weiß Oberhausen
Preußen Münster
2
0
12/12/2020
13:00
Schalke 04 II
Fortuna Köln
1
1
12/12/2020
13:00
Rödinghausen
Fortuna Düsseldorf II
3
2
12/12/2020
13:00
Bergisch Gladbach
Lippstadt 08
0
3
12/12/2020
13:00
Straelen
Rot Weiss Ahlen
1
1
12/12/2020
13:00
Homberg
Borussia Dortmund II
0
0
12/12/2020
13:00
Alemannia Aachen
Bonner SC
3
1
12/12/2020
13:00
Koln II
Wiedenbrück
1
1
12/12/2020
13:00
Sportfreunde Lotte
Rot-Weiss Essen
0
2
11/12/2020
18:30
Wegberg-Beeck
Borussia M'gladbach II
0
1
16/12/2020
17:00
Preußen Münster
Alemannia Aachen
1
0
28/10/2020
18:00
TuS RW Koblenz
Eintracht Stadtallendorf
2
0
27/10/2020
18:00
Aalen
Gießen
1
0
14/10/2020
14:30
Bahlinger SC
Bayern Alzenau
2
1
04/10/2020
13:00
Borussia Hildesheim
Atlas Delmenhorst
3
2
04/10/2020
13:00
VfB Oldenburg
Hannover 96 II
4
1
04/10/2020
12:00
Eintracht Norderstedt
Holstein Kiel II
3
0
04/10/2020
12:00
Teutonia Hamburg
LSK Hansa
4
0
04/10/2020
12:00
Altona 93
St. Pauli II
1
2
03/10/2020
13:30
HSC Hannover
Werder Bremen II
0
1
03/10/2020
13:00
Jeddeloh
Wolfsburg II
2
1
02/10/2020
17:30
Drochtersen / Assel
Phönix Lübeck
3
0
02/10/2020
17:00
Schwarz-Weiß Rehden
Havelse
2
1
02/10/2020
17:00
Weiche Flensburg
Hamburger SV II
1
2
30/09/2020
16:30
Sonnenhof Großaspach
Freiburg II
0
5
30/09/2020
13:00
Mainz 05 II
Ulm
1
1
29/09/2020
17:30
FSV Frankfurt
Schott Mainz
3
0
29/09/2020
17:00
Hoffenheim II
Balingen
2
2
29/09/2020
17:00
Kickers Offenbach
TSV Steinbach
1
1
29/09/2020
17:00
Astoria Walldorf
Stuttgart II
0
1
29/09/2020
17:00
Homburg
Pirmasens
2
3
29/09/2020
16:00
Elversberg
Hessen Kassel
1
1
27/09/2020
12:00
Borussia Dortmund II
Bonner SC
1
1
26/09/2020
12:00
Borussia M'gladbach II
Wuppertaler SV
5
1
26/09/2020
12:00
Schalke 04 II
Straelen
1
2
26/09/2020
12:00
Rot-Weiß Oberhausen
Homberg
0
1
26/09/2020
12:00
Fortuna Köln
Koln II
1
1
26/09/2020
12:00
Rot Weiss Ahlen
Wiedenbrück
2
4
26/09/2020
12:00
Lippstadt 08
Rot-Weiss Essen
0
3
26/09/2020
12:00
Fortuna Düsseldorf II
Sportfreunde Lotte
6
0
26/09/2020
12:00
Rödinghausen
Bergisch Gladbach
1
0
20/09/2020
11:30
Union Fürstenwalde
Optik Rathenow
5
1
20/09/2020
11:30
Viktoria Berlin
Lichtenberg
2
0
20/09/2020
11:30
Hertha BSC II
Luckenwalde
1
2
20/09/2020
11:30
Babelsberg
Energie Cottbus
0
1
19/09/2020
12:05
Lokomotive Leipzig
Chemnitzer FC
1
1
19/09/2020
11:30
Auerbach
Tennis Borussia
1
1
19/09/2020
11:30
Germania Halberstadt
Altglienicke
0
2
19/09/2020
11:30
BAK '07
Carl Zeiss Jena
1
5
19/09/2020
11:30
BFC Dynamo
Bischofswerdaer FV
6
2
18/09/2020
17:00
ZFC Meuselwitz
Chemie Leipzig
1
4
02/12/2020
18:30
Fortuna Düsseldorf II
Alemannia Aachen
2
0
14/10/2020
17:00
TuS RW Koblenz
Stuttgart II
1
0
23/09/2020
17:30
Weiche Flensburg
Drochtersen / Assel
1
0
23/09/2020
17:00
Oberneuland
Wolfsburg II
1
0
23/09/2020
17:00
Altona 93
Holstein Kiel II
2
1
23/09/2020
17:00
Eintracht Norderstedt
Hamburger SV II
3
2
23/09/2020
15:00
Atlas Delmenhorst
Havelse
1
6
23/09/2020
15:00
VfB Oldenburg
Jeddeloh
1
1
23/09/2020
15:00
LSK Hansa
St. Pauli II
3
1
23/09/2020
15:00
Heider SV
Phönix Lübeck
0
3
23/09/2020
15:00
HSC Hannover
Hannover 96 II
1
3
20/09/2020
12:00
Aalen
Bayern Alzenau
1
2
20/09/2020
12:00
Borussia Dortmund II
Rot-Weiss Essen
1
1
20/09/2020
12:00
Sonnenhof Großaspach
Balingen
2
2
19/09/2020
13:30
Schalke 04 II
Rödinghausen
2
0
19/09/2020
12:00
Fortuna Köln
Wuppertaler SV
3
2
19/09/2020
12:00
Lippstadt 08
Koln II
1
1
19/09/2020
12:00
Rot Weiss Ahlen
Sportfreunde Lotte
2
1
19/09/2020
12:00
Bonner SC
Wegberg-Beeck
0
2
19/09/2020
12:00
Rot-Weiß Oberhausen
Bergisch Gladbach
1
1
19/09/2020
12:00
Bahlinger SC
TSV Steinbach
1
4
19/09/2020
12:00
Mainz 05 II
Freiburg II
2
6
19/09/2020
12:00
Astoria Walldorf
Ulm
0
0
19/09/2020
12:00
FSV Frankfurt
Gießen
1
0
19/09/2020
12:00
Elversberg
Schott Mainz
5
0
19/09/2020
12:00
Homburg
Eintracht Stadtallendorf
3
1
19/09/2020
12:00
Hessen Kassel
Pirmasens
1
1
19/09/2020
12:00
Kickers Offenbach
Hoffenheim II
3
0
19/09/2020
12:00
Borussia M'gladbach II
Straelen
2
1
19/09/2020
12:00
Preußen Münster
Homberg
2
1
18/09/2020
16:30
Schwarz-Weiß Rehden
Werder Bremen II
0
1
02/09/2020
17:30
Lokomotive Leipzig
Luckenwalde
3
0
02/09/2020
17:00
Viktoria Berlin
Altglienicke
2
1
02/09/2020
17:00
Auerbach
Energie Cottbus
2
5
02/09/2020
17:00
Germania Halberstadt
Optik Rathenow
0
3
02/09/2020
17:00
Babelsberg
Chemnitzer FC
2
2
02/09/2020
17:00
Hertha BSC II
BAK '07
2
5
02/09/2020
16:15
ZFC Meuselwitz
Tennis Borussia
2
1
02/09/2020
15:30
BFC Dynamo
Carl Zeiss Jena
1
1
02/09/2020
15:30
Union Fürstenwalde
Bischofswerdaer FV
2
1
01/09/2020
15:30
Lichtenberg
Chemie Leipzig
0
0
02/12/2020
18:30
Homberg
Bergisch Gladbach
0
1
19/10/2020
12:00
St. Pauli II
Hamburger SV II
1
1
18/10/2020
13:30
Alemannia Aachen
Schalke 04 II
0
0
18/10/2020
13:00
Borussia Hildesheim
HSC Hannover
2
4
18/10/2020
13:00
LSK Hansa
Weiche Flensburg
1
2
18/10/2020
12:30
Freiburg II
Balingen
1
2
18/10/2020
12:00
Koln II
Rot-Weiß Oberhausen
4
0
18/10/2020
12:00
Teutonia Hamburg
Eintracht Norderstedt
1
2
18/10/2020
12:00
Holstein Kiel II
Drochtersen / Assel
3
1
17/10/2020
13:00
Schwarz-Weiß Rehden
Oberneuland
3
0
17/10/2020
12:00
Eintracht Stadtallendorf
Aalen
1
0
17/10/2020
12:00
Schott Mainz
Mainz 05 II
3
0
17/10/2020
12:00
Hessen Kassel
Astoria Walldorf
1
3
17/10/2020
12:00
Homburg
FSV Frankfurt
2
2
17/10/2020
12:00
Elversberg
TuS RW Koblenz
4
2
17/10/2020
12:00
Bayern Alzenau
Hoffenheim II
1
4
17/10/2020
12:00
Gießen
Sonnenhof Großaspach
1
1
17/10/2020
12:00
Stuttgart II
Bahlinger SC
6
2
17/10/2020
12:00
Rot-Weiss Essen
Preußen Münster
1
0
17/10/2020
12:00
Wiedenbrück
Fortuna Köln
4
4
17/10/2020
12:00
Bonner SC
Fortuna Düsseldorf II
0
2
17/10/2020
12:00
Borussia Dortmund II
Rot Weiss Ahlen
6
0
17/10/2020
12:00
Wuppertaler SV
Rödinghausen
0
0
17/10/2020
12:00
Sportfreunde Lotte
Borussia M'gladbach II
3
2
17/10/2020
12:00
Wegberg-Beeck
Straelen
1
1
17/10/2020
12:00
Werder Bremen II
Jeddeloh
2
2
16/10/2020
17:00
Havelse
Hannover 96 II
2
0
16/10/2020
17:00
Ulm
Kickers Offenbach
1
0
16/10/2020
16:30
Pirmasens
TSV Steinbach
1
4
04/10/2020
11:30
Altglienicke
Lokomotive Leipzig
5
0
04/10/2020
11:30
Lichtenberg
Babelsberg
3
0
04/10/2020
11:30
Energie Cottbus
BFC Dynamo
3
2
04/10/2020
11:30
ZFC Meuselwitz
Germania Halberstadt
1
1
03/10/2020
11:30
Chemnitzer FC
BAK '07
4
2
03/10/2020
11:30
Chemie Leipzig
Luckenwalde
2
0
03/10/2020
11:30
Viktoria Berlin
Auerbach
3
2
02/10/2020
17:30
Tennis Borussia
Union Fürstenwalde
4
2
02/10/2020
17:00
Optik Rathenow
Hertha BSC II
0
0
28/10/2020
18:30
Rödinghausen
Homberg
4
0
11/10/2020
13:00
Oberneuland
Atlas Delmenhorst
1
0
11/10/2020
13:00
VfB Oldenburg
Werder Bremen II
1
3
11/10/2020
13:00
Borussia Hildesheim
Havelse
1
1
11/10/2020
13:00
HSC Hannover
Schwarz-Weiß Rehden
1
3
11/10/2020
12:00
Teutonia Hamburg
St. Pauli II
0
3
11/10/2020
12:00
TuS RW Koblenz
Homburg
0
4
11/10/2020
12:00
Eintracht Norderstedt
Altona 93
1
0
10/10/2020
13:30
Schalke 04 II
Wuppertaler SV
1
2
10/10/2020
12:00
Heider SV
LSK Hansa
0
0
10/10/2020
12:00
Astoria Walldorf
Eintracht Stadtallendorf
4
1
10/10/2020
12:00
Hoffenheim II
Freiburg II
0
1
10/10/2020
12:00
Elversberg
Pirmasens
0
1
10/10/2020
12:00
FSV Frankfurt
Hessen Kassel
3
1
10/10/2020
12:00
Aalen
Schott Mainz
3
1
10/10/2020
12:00
Mainz 05 II
Stuttgart II
1
0
10/10/2020
12:00
Bahlinger SC
Gießen
3
1
10/10/2020
12:00
Alemannia Aachen
Rot-Weiß Oberhausen
2
1
10/10/2020
12:00
Bergisch Gladbach
Straelen
0
1
10/10/2020
12:00
Borussia Dortmund II
Wegberg-Beeck
3
2
10/10/2020
12:00
Lippstadt 08
Bonner SC
0
1
10/10/2020
12:00
Fortuna Düsseldorf II
Wiedenbrück
1
1
10/10/2020
12:00
Fortuna Köln
Rot-Weiss Essen
1
1
10/10/2020
12:00
Preußen Münster
Sportfreunde Lotte
4
1
10/10/2020
11:30
Weiche Flensburg
Holstein Kiel II
3
1
10/10/2020
11:00
Phönix Lübeck
Hamburger SV II
1
0
10/10/2020
11:00
Wolfsburg II
Hannover 96 II
1
2
09/10/2020
17:30
Kickers Offenbach
Bayern Alzenau
3
0
09/10/2020
17:00
Sonnenhof Großaspach
Ulm
3
1
09/10/2020
16:30
Balingen
TSV Steinbach
0
1
09/10/2020
12:00
Borussia M'gladbach II
Koln II
1
2
27/09/2020
11:30
Lokomotive Leipzig
Energie Cottbus
1
1
27/09/2020
11:30
BAK '07
Bischofswerdaer FV
3
1
27/09/2020
11:30
Hertha BSC II
Chemnitzer FC
1
0
27/09/2020
11:30
BFC Dynamo
Optik Rathenow
2
2
27/09/2020
11:30
Union Fürstenwalde
Altglienicke
1
3
26/09/2020
11:30
Viktoria Berlin
Chemie Leipzig
3
2
26/09/2020
11:30
Carl Zeiss Jena
Luckenwalde
2
0
26/09/2020
11:30
Auerbach
ZFC Meuselwitz
3
2
26/09/2020
11:30
Germania Halberstadt
Lichtenberg
0
0
26/09/2020
11:30
Babelsberg
Tennis Borussia
2
1
21/10/2020
17:00
Wolfsburg II
Schwarz-Weiß Rehden
1
3
14/10/2020
17:30
Wegberg-Beeck
Rot-Weiß Oberhausen
2
3
06/10/2020
17:30
Schalke 04 II
Borussia M'gladbach II
0
1
23/09/2020
13:00
Freiburg II
FSV Frankfurt
1
0
12/09/2020
12:00
Sportfreunde Lotte
Bonner SC
2
2
06/09/2020
13:00
TuS RW Koblenz
Bayern Alzenau
0
2
06/09/2020
13:00
VfB Oldenburg
HSC Hannover
1
0
06/09/2020
13:00
Drochtersen / Assel
Teutonia Hamburg
1
2
06/09/2020
12:00
Oberneuland
Havelse
0
2
06/09/2020
12:00
Altona 93
Phönix Lübeck
1
2
06/09/2020
12:00
Schott Mainz
Eintracht Stadtallendorf
4
2
06/09/2020
12:00
St. Pauli II
Heider SV
3
1
06/09/2020
11:00
Hamburger SV II
LSK Hansa
1
1
05/09/2020
13:00
Jeddeloh
Borussia Hildesheim
1
1
05/09/2020
12:00
Alemannia Aachen
Borussia Dortmund II
0
1
05/09/2020
12:00
Wuppertaler SV
Rot Weiss Ahlen
1
0
05/09/2020
12:00
Homberg
Lippstadt 08
0
2
05/09/2020
12:00
Straelen
Fortuna Düsseldorf II
1
1
05/09/2020
12:00
Bergisch Gladbach
Fortuna Köln
0
2
05/09/2020
12:00
Rot-Weiss Essen
Wiedenbrück
1
1
05/09/2020
12:00
Pirmasens
Sonnenhof Großaspach
1
0
05/09/2020
12:00
Gießen
Homburg
1
2
05/09/2020
12:00
Ulm
Elversberg
2
0
05/09/2020
12:00
TSV Steinbach
Astoria Walldorf
5
1
05/09/2020
12:00
Balingen
Aalen
4
1
05/09/2020
12:00
Hoffenheim II
Mainz 05 II
1
2
05/09/2020
12:00
Kickers Offenbach
Bahlinger SC
0
0
05/09/2020
11:30
Weiche Flensburg
Eintracht Norderstedt
3
1
05/09/2020
10:30
Stuttgart II
Hessen Kassel
0
2
04/09/2020
17:30
Hannover 96 II
Atlas Delmenhorst
2
1
04/09/2020
16:00
Rödinghausen
Preußen Münster
1
1
16/08/2020
11:30
Altglienicke
Tennis Borussia
3
2
15/08/2020
14:00
Chemie Leipzig
BFC Dynamo
3
1
15/08/2020
14:00
Chemnitzer FC
Viktoria Berlin
1
2
15/08/2020
12:00
Carl Zeiss Jena
Babelsberg
1
1
15/08/2020
12:00
Hertha BSC II
Lokomotive Leipzig
3
1
15/08/2020
11:30
BAK '07
Union Fürstenwalde
3
2
15/08/2020
11:30
Optik Rathenow
ZFC Meuselwitz
0
2
15/08/2020
11:30
Bischofswerdaer FV
Auerbach
2
0
15/08/2020
11:30
Energie Cottbus
Lichtenberg
1
2
15/08/2020
11:30
Luckenwalde
Germania Halberstadt
1
0
06/10/2020
17:30
Wiedenbrück
Wegberg-Beeck
0
0
06/10/2020
17:30
Bonner SC
Rot-Weiss Essen
0
1
16/09/2020
17:30
Oberneuland
VfB Oldenburg
0
1
16/09/2020
17:30
Eintracht Norderstedt
Drochtersen / Assel
0
1
13/09/2020
13:00
HSC Hannover
Jeddeloh
3
5
13/09/2020
13:00
Borussia Hildesheim
Wolfsburg II
0
3
13/09/2020
12:00
Altona 93
Hamburger SV II
0
1
13/09/2020
12:00
Rot-Weiß Oberhausen
Schalke 04 II
0
0
13/09/2020
12:00
Holstein Kiel II
St. Pauli II
1
0
13/09/2020
12:00
Teutonia Hamburg
Phönix Lübeck
2
0
12/09/2020
13:00
Mainz 05 II
Balingen
2
1
12/09/2020
12:30
Astoria Walldorf
Freiburg II
2
2
12/09/2020
12:00
Borussia M'gladbach II
Rödinghausen
2
0
12/09/2020
12:00
Hessen Kassel
Schott Mainz
2
1
12/09/2020
12:00
Eintracht Stadtallendorf
Pirmasens
0
0
12/09/2020
12:00
FSV Frankfurt
Bayern Alzenau
2
1
12/09/2020
12:00
Bahlinger SC
Hoffenheim II
1
0
12/09/2020
12:00
Borussia Dortmund II
Koln II
2
1
12/09/2020
12:00
Rot Weiss Ahlen
Alemannia Aachen
0
1
12/09/2020
12:00
Lippstadt 08
Wuppertaler SV
2
2
12/09/2020
12:00
Fortuna Düsseldorf II
Homberg
4
0
12/09/2020
12:00
Fortuna Köln
Straelen
3
0
12/09/2020
12:00
Preußen Münster
Bergisch Gladbach
4
0
12/09/2020
12:00
Heider SV
Weiche Flensburg
0
1
11/09/2020
17:00
Sonnenhof Großaspach
Kickers Offenbach
0
2
11/09/2020
17:00
Schwarz-Weiß Rehden
Hannover 96 II
2
2
11/09/2020
17:00
Homburg
Stuttgart II
3
0
02/09/2020
16:30
Aalen
TSV Steinbach
1
0
01/09/2020
16:30
Elversberg
Gießen
1
0
01/09/2020
16:00
TuS RW Koblenz
Ulm
0
0
26/08/2020
17:00
Auerbach
Chemnitzer FC
2
1
26/08/2020
17:00
Babelsberg
Luckenwalde
1
3
26/08/2020
15:30
Union Fürstenwalde
Carl Zeiss Jena
3
1
25/08/2020
17:00
Viktoria Berlin
Optik Rathenow
2
0
25/08/2020
15:30
Lichtenberg
Altglienicke
2
4
23/08/2020
12:05
Lokomotive Leipzig
BAK '07
2
1
23/08/2020
12:05
ZFC Meuselwitz
Energie Cottbus
2
0
23/08/2020
11:30
BFC Dynamo
Hertha BSC II
1
2
23/08/2020
11:30
Germania Halberstadt
Bischofswerdaer FV
2
3
22/08/2020
11:30
Tennis Borussia
Chemie Leipzig
1
3
06/10/2020
17:30
Alemannia Aachen
Lippstadt 08
0
0
20/09/2020
14:00
Holstein Kiel II
LSK Hansa
0
3
20/09/2020
13:00
Drochtersen / Assel
Heider SV
3
0
20/09/2020
12:00
Havelse
VfB Oldenburg
1
1
20/09/2020
12:00
St. Pauli II
Weiche Flensburg
0
4
19/09/2020
15:00
Phönix Lübeck
Eintracht Norderstedt
0
3
19/09/2020
13:00
Jeddeloh
Oberneuland
0
1
19/09/2020
11:00
Hannover 96 II
Borussia Hildesheim
0
1
19/09/2020
11:00
Hamburger SV II
Teutonia Hamburg
2
2
18/09/2020
17:00
Wolfsburg II
HSC Hannover
3
2
16/09/2020
17:30
Wuppertaler SV
Fortuna Düsseldorf II
0
3
16/09/2020
17:30
Koln II
Rot Weiss Ahlen
1
1
16/09/2020
17:30
Sportfreunde Lotte
Borussia Dortmund II
0
2
16/09/2020
17:30
Wegberg-Beeck
Schalke 04 II
0
1
16/09/2020
17:30
Bergisch Gladbach
Borussia M'gladbach II
1
1
16/09/2020
17:30
Straelen
Preußen Münster
1
2
16/09/2020
17:30
Homberg
Fortuna Köln
1
3
16/09/2020
17:30
Rödinghausen
Rot-Weiß Oberhausen
0
0
16/09/2020
17:30
Wiedenbrück
Bonner SC
2
1
16/09/2020
17:00
Stuttgart II
Elversberg
2
1
16/09/2020
17:00
Balingen
Bahlinger SC
1
0
16/09/2020
17:00
TSV Steinbach
Mainz 05 II
2
0
16/09/2020
17:00
Ulm
FSV Frankfurt
3
1
16/09/2020
12:00
Freiburg II
Aalen
4
0
15/09/2020
17:30
Schott Mainz
Homburg
3
0
15/09/2020
17:00
Astoria Walldorf
Bayern Alzenau
2
2
15/09/2020
17:00
Eintracht Stadtallendorf
Hessen Kassel
3
3
15/09/2020
17:00
Hoffenheim II
Sonnenhof Großaspach
1
4
15/09/2020
17:00
Pirmasens
Kickers Offenbach
0
2
12/09/2020
12:00
Werder Bremen II
Atlas Delmenhorst
0
0
12/09/2020
12:00
Gießen
TuS RW Koblenz
3
2
30/08/2020
11:30
BAK '07
BFC Dynamo
1
3
30/08/2020
11:30
Luckenwalde
Union Fürstenwalde
1
2
30/08/2020
11:30
Bischofswerdaer FV
Babelsberg
1
2
29/08/2020
14:00
Chemnitzer FC
Germania Halberstadt
1
0
29/08/2020
14:00
Chemie Leipzig
Hertha BSC II
1
1
29/08/2020
12:00
Carl Zeiss Jena
Lokomotive Leipzig
1
1
29/08/2020
11:30
Optik Rathenow
Auerbach
1
4
29/08/2020
11:30
Tennis Borussia
Lichtenberg
2
0
29/08/2020
11:30
Energie Cottbus
Viktoria Berlin
1
2
29/08/2020
11:30
Altglienicke
ZFC Meuselwitz
3
1
Germany Regionalliga is the 4th division of football in Germany. 85 teams are playing between themselves throughout the year to compete and win the title. The last places of the standings at the end of the competition are relegated to the lower division.
Switch to
Would you like to change to ?
Login or Signup to add to favourites
You can login with social media
Not registered yet? Create an Account.